Wiadomości z Katowic

Ile kosztuje magazyn do wynajęcia w Katowicach?

  • Dodano: 2023-11-29 14:00, aktualizacja: 2023-12-04 12:10

Wynajmujesz mieszkanie w Katowicach i brakuje Ci przestrzeni osobistej, w której możesz zmieścić wszystkie swoje rzeczy? A może właśnie planujesz przeprowadzkę lub remont i największą zagwozdkę stanowi dla Ciebie problem przechowania mebli i innych przedmiotów, ponieważ tak się składa, że nie masz piwnicy ani strychu? Magazyn do wynajęcia na terenie Katowic może okazać się znakomitym rozwiązaniem. Zaczekaj! Czy właśnie przestałeś czytać, bo słowo „magazyn” przywodzi Ci automatycznie na myśl bardzo kosztowną opcję? To chyba nie do końca to, o czym myślisz...

Koszt wynajęcia magazynu zależy od jego powierzchni

Magazyn w pierwszej chwili budzi skojarzenia z olbrzymią halą, w której przechowywane są ogromne ilości komponentów lub towaru należącego do jakiejś firmy. Czy właśnie w takim miejscu chcesz przechować swój rower, meble ogrodowe lub kolekcję książek? Zapewne nie! I bardzo dobrze – RóżaRent proponuje Ci inne rozwiązanie, bardziej przystosowane do Twoich potrzeb.

Jako klient indywidualny zapewne nie szukasz przestrzeni o powierzchni kilkuset metrów, aby umieścić w niej trochę ubrań zimowych, butów i płyt gramofonowych. Dlatego schludny box o powierzchni 2,5 – 3 m2 będzie o wiele korzystniejszą i równocześnie bardzo rozsądną opcją.

Jeśli szukasz mimo wszystko czegoś większego, na przykład boxu, który z powodzeniem będzie mógł przechować Twój motocykl lub samochód, znajdziesz również nowoczesne komórki magazynowe do wynajęcia o powierzchni od 5 do 10 m2. Domyślasz się pewnie, że ich ceny nie będą nawet porównywalne do tych, które dotyczą powierzchni kilkudziesięciu- czy kilkusetmetrowych.

Niecałe 340 PLN brutto miesięcznie za schludny i czysty box self storage

Nowoczesne komórki magazynowe oferowane przez RóżaRent są w różnych wielkościach. Pozwala to klientom na wybór takiej przestrzeni, która sprosta ich oczekiwaniom – bo dlaczego ktoś miałby wynająć box kilkukrotnie większy, niż faktycznie potrzebuje i opłacać go ze świadomością, że nie jest w stanie spożytkować całej jego powierzchni?

Magazyn do wynajęcia o powierzchni 2,5 m2 kosztuje niespełna 340 zł brutto za miesiąc użytkowania. Wynajem większego boxu, który zmieści mały samochód, wynosi około 580 zł brutto miesięcznie.

Umowa może zostać podpisana na 12 miesięcy, a rozarent.pl proponuje jedynie 1,23 zł za ostatni miesiąc korzystania z magazynu.

Przechowuj meble, ubrania, zabawki i inne przedmioty w czystych i atrakcyjnych cenowo magazynach do wynajęcia na terenie Katowic

Celem wynajmu niewielkich, lecz pakownych magazynów oferowanych przez RóżaRent jest możliwość przechowywania tych rzeczy, które nie mieszczą się już w domowych szafach lub w wyjątkowo ciasno upchanej piwnicy. Być może robisz remont, wyjeżdżasz na długo, przeprowadzasz się lub zmieniasz miejsce pracy i potrzebujesz powierzchni, która pozwoli Ci na zgromadzenie rzeczy osobistych w bezpiecznym miejscu.

Cena za większą, 10-metrową powierzchnię, w której możesz ustawić meble, większość rzeczy z mieszkania lub duży samochód wynosi niecałe 850 zł brutto miesięcznie.

Zatem widzisz, że magazyn do wynajęcia w Katoeicach to nie jest tak kosztowne rozwiązanie, jak mogłoby Ci się wydawać na początku. Z cennikiem usług RóżaRent możesz zapoznać się tutaj https://rozarent.pl/cennik-magazynow-self-storage i wybrać propozycję, która najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.