Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Jak nosić trampki damskie?

  • Dodano: 2019-02-25 09:45

Naprawdę inspirujący styl nie zawsze pochodzi z wybiegu, dlatego wybraliśmy najbardziej stylowych inspiracji ulicznych, które możesz podpatrzyć by wiedzieć jak w tym sezonie najmodniej nosi się trampki i tenisówki.

Trampki i tenisówki są podstawą stylu ulicznego i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek w tej kwestii mogło się zmienić. Jednak w 2019 roku trampki i tenisówki naprawdę są synonimem stylu i stają się jeszcze bardziej popularne. Są wygodne, więc jest to prawdziwe zwycięstwo dla mody damskiej! Jednak jeśli chcesz być za pan brat z bieżącymi trendami - musisz wiedzieć, jak nosić damskie trampki i tenisówki w 2019 roku.

Zakładanie ulubionej pary wygodnych tenisówek to wspaniałe uczucie. Upewnij się, że wcześniej pomyślałaś co nieco o tym, co do nich założyć, aby mieć pewność, że zadasz szyku.

Jakie trampki i tenisówki są modne w tym roku?

Widać, że marki tworzące obuwie damskie faworyzują w tym sezonie masywne podeszwy. I tak - jest to jednym z tegorocznych najmodniejszych trendów dla damskich tenisówek! Zresztą spójrz na https://manwoman.co/ a zobaczysz przede wszystkim trampki i tenisówki, które są:

• solidne
• wygodne
• sportowe

To dobre wieści dla Twoich stóp, ponieważ szersze trampki i tenisówki są maksymalnie komfortowe w noszeniu. Jednak jak się okazuje do trampkowych trendów w tym roku zawita też nostalgia: w roku 2019 mamy szał na retro wygląd - także jeśli chodzi o buty. Widoczne w sklepach style i kolory są inspirowane latami 90., a więc i fashionistki muszą być w tym roku zgodne z tymi trendami.

Coś jeszcze? Zgodnie z powyższymi trendami - „aktywność nade wszystko” to hasło budzące inspiracje w 2019 roku. Oznacza to, że musimy nosić tenisówki, które wyglądają tak, jakbyśmy cały czas gotowe do uprawiania sportu - w każdej chwili, na co dzień. Możesz połączyć je z kompleksowo dopracowanym sportowym strojem lub nieco całość złagodzić choćby zwykłymi dżinsami lub sukienką. W każdym razie, odpowiednio dopasowane i przyjemnie sportowe trampki i tenisówki są absolutną podstawą stroju w tym klimacie.

Czytaj więcej: https://www.rp.pl/Styl-zycia/305199980-Najdrozsze-sukienki-swiata.html

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.