Wiadomości z Katowic

Jesienne dekorowanie wnętrz z CH 3 Stawy

  • Dodano: 2021-10-24 07:00, aktualizacja: 2021-11-02 09:14

Jesień w pełni, czas na zmianę aranżacji! Halloweenowe lampiony w kształcie dyni, a może wyjątkowe kompozycje kwiatowe? Już w najbliższy piątek 29 i sobotę 30 października do CH 3 Stawy w Katowicach zawita jesień w iście kolorowym stylu!

Kiedy deszczowa aura powoli daje się we znaki to sygnał, że nasze wnętrza potrzebują solidnej dawki ciepła. Jak wprowadzić jesienną atmosferę? Wystarczy zaplanować najbliższy weekend w CH 3 Stawy w Katowicach, zrobić zakupy i odebrać wyjątkowe ozdoby.

Kolorowy zawrót głowy gwarantowany!

Co zrobić aby otrzymać dekoracje? Wystarczy, że każdy z odwiedzających w piątek 29 i sobotę 30 października zrobi zakupy na min. 200 zł i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji. To takie proste!

Jesień to taka pora roku, która mimo często dżdżystej aury zachwyca nas swoimi kolorami. Chcemy podarować wszystkim odwiedzającym nasze Centrum Handlowe jej namiastkę w postaci wyjątkowych dekoracji. Mamy nadzieję, że gotowe kompozycje nie tylko udekorują wnętrza tworząc niepowtarzalny klimat, ale także wprowadzą słoneczny nastrój pięknej, złotej jesieni – mówi Marta Prusak z Multi Poland, Dyrektor CH 3 Stawy w Katowicach.

Najpiękniejsze odcienie jesieni w postaci gotowych kompozycji kwiatowych z pewnością zadbają o pozytywne samopoczucie wszystkich domowników, a magiczne lampiony świetnie sprawdzą się jako dekoracje podczas halloweenowych przyjęć. To doskonała okazja do zaplanowania zmian w domowych aranżacjach i zaproszenie jesieni do swojego domu!


O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy oferującej kompleksowe usługi zarządzania aktywami nieruchomości handlowych. Zarządza ona ok. 100 obiektami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Są wśród nich: centra ponadregionalne, galerie śródmiejskie, pasaże i parki handlowe, centra wyprzedażowe, mniejsze obiekty convenience, a także projekty wielofunkcyjne. Są one odwiedzane przez ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają w nich, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, marketing oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Zespół Multi skupia się na uzyskaniu jak największego wzrostu wartości zarządzanego obiektu handlowego. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarzadzania. Ekspercka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich, zdobywając za nie ponad 200 nagród branżowych. Dziś Multi Corporation działa w 14 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

O centrum

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych centrów handlowych na Śląsku. Zlokalizowane jest zaledwie 3 km od ścisłego centrum stolicy regionu, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej autostrady A4 i Doliny Trzech Stawów, od której centrum wzięło swoją nazwę. Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 m², na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz sklepy i punkty usługowe takich marek jak: Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, PEPCO, JYSK, CCC, a także Klub Fitness Academy 3 Stawy. Dla klientów przygotowano łącznie 1800 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym. W strefie zewnętrznej centrum działają sklepy popularnych marek polskich i międzynarodowych wielu branż: market budowlany Leroy Merlin, sklepy z elektroniką - Media Markt i Media Expert, sportowe - Decathlon i Ski Team, a także Komfort, Action, KFC, Kakadu i Fląźgger.  Na terenie obiektu działa także stacja paliw Shell.

O Union Investment

Union Investment jest symbolem dalekosiężnych inwestycji w nieruchomości na świecie. Zapewniamy wszechstronną platformę inwestycyjną w nieruchomości, zarówno inwestorom prywatnym, jak i instytucjonalnym. Aktywa znajdujące się obecnie pod zarządem Union Investment sięgają około 40 mld EUR w firmowych funduszach otwartych obiektów handlowych, funduszach specjalistycznych, a także umowach funduszy usługowych i łączonych. Inwestujemy w sektorze biurowym, handlowym, hotelowym, logistyki i budownictwa mieszkaniowego, a w naszym aktywnie zarządzanym portfelu mieści się około 400 nieruchomości komercyjnych w 22 krajach. W Polsce Union Investment zarządza obecnie 21 nieruchomościami handlowymi, reprezentującymi wolumen 2 mld EUR, z czego wartość dziewięciu obiektów handlowych wynosi około 1,4 mld EUR.

Jesienne dekorowanie wnętrz z CH 3 Stawy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.