Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Kasy Fiskalne w Rzeszowie - Gdzie Kupić?

  • Dodano: 2019-05-13 10:45

Jesteś przedsiębiorcą z Rzeszowa i poszukujesz kasy fiskalnej? Trafiłeś idealnie! Firma Multicom z długoletnim stażem ma ogromne doświadczenie na rynku fiskalnym i z pewnością pomoże Ci przy zakupie kasy fiskalnej.

Jesteśmy firmą, która nie tylko sprzeda Ci kasę, ale również pomoże z jego doborem i załatwi za Ciebie wszystkie sprawy w Urzędzie Skarbowym. Z tego powodu, kupując kasę u nas możesz mieć pewność, że nic nie pominiesz, a Twoja kasa będzie działać legalnie i bezproblemowo przez wiele lat. Dodatkowo, pomagamy w złożeniu wniosku o zwrot z Urzędu Skarbowego za zakup Kasy Fiskalnej - dzięki nam oszczędzasz 700 zł. Nasza strona internetowa znajduje się pod adresem: https://multicom.com.pl/kasy-fiskalne-rzeszow/

Jeśli okaże się że potrzebujesz urządzenia fiskalnego w pierwszej kolejności powinieneś wybrać sprzedawcę. Tutaj nie liczy się tylko cena. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ to sprzedawca będzie serwisował Twoją kasę w przypadku awarii oraz wykonywał przeglądy techniczne urządzenia. Warto więc mieć do czynienia z specjalistami. W wyborze pomogą chociażby pozytywne opinie z sieci.

Jaką kasę wybrać? Posnet, Datecs, Elzab?

Gdy już zdecydujemy się na sprzedawcę musimy wybrać model kasy.

Jeśli będziemy dużo podróżować powinniśmy pomyśleć o mobilnej kasie fiskalnej z bardzo dobrym akumulatorem, który pozwoli na całodzienną pracę.

Jeśli otwieramy duży sklep z bogatym asortymentem powinniśmy wybrać dużą modułową kasę bądź pójść w nieco inna stronę i zakupić drukarkę fiskalną. To urządzenie różni się tym od kasy, iż nie może pracować samodzielnie. Musi współpracować z programem sprzedażowym.

Dobry sprzedawca z pewnością pomoże nam wybrać takie urządzenie, które spełni nasze wszystkie wymagania nie naciągając nas na niepotrzebne koszty.

Doradztwo i pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Kupując urządzenie fiskalne w firmie Multicom masz pewność, że oprócz profesjonalnego doradztwa firma oferuje pełną pomoc w przygotowaniu dokumentacji do Urzędu Skarbowego. Nie musisz martwić się o niezrozumiałe procedury. Specjaliści przygotują w Twoim imieniu dokumenty zarówno przed jak i po fiskalizacji. Kasa zostanie zaprogramowana pod Twoją działalność. Oczywiście przy zakupie przewidziane jest również szkolenie z obsługi. Będziesz wiedzieć jak wystawiać paragony, jak dodawać nowy towar. Jak i kiedy wystawić raport dobowy, czy też miesięczny.

 

Jeśli będzie to pierwsza kasa fiskalna będziesz mógł skorzystać z zwrotu z Urzędu Skarbowego w wysokości 700 zł . W przypadku przedsiębiorców którzy są podatnikami VAT zwrot rozliczany jest z deklaracji. W pozostałych przypadkach należy złożyć odpowiedni wniosek do Urzędu Skarbowego  - oczywiście pomożemy Ci go przygotować.  

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.