Wiadomości z Katowic

Międzynarodowe Targi Turystyczne SILESIA TOUR

  • Dodano: 2008-03-06 12:50, aktualizacja: 2008-03-07 06:37


Tego nie można przegapić! Jeśli lubisz podróżować, a miejsca, które chcesz odwiedzić mają być nie tylko scenerią wypoczynku, ale i  źródłem wiedzy o świecie, przeczytaj koniecznie.

 

W dniach 14 – 16 marca 2008 roku w katowickim SPODKU firma SILESIA EXPO organizuje II Międzynarodowe Targi Turystyczne SILESIA TOUR, przy współpracy z Polską Izbą Turystyki, Śląską Izbą Turystyki oraz Beskidzką Izbą Turystyki. SILESIA TOUR to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej na Śląsku. Dobra lokalizacja, jaką jest Spodek jak i szeroki zakres tematyczny pozwolą na osiągnięcie dużego sukcesu oraz przyciągnięcie wielu odwiedzających z całej Aglomeracji Śląskiej. O sukcesie świadczy liczne grono patronatów honorowych i medialnych. Organizator przewiduje ponad 350 wystawców nie tylko z Polski. W Katowicach spotkają się biura podróży, hotele, przedsiębiorstwa agroturystyczne, firmy przewozowe, ośrodki odnowy i rekreacji, firmy ubezpieczeniowe, producenci sprzętu turystycznego i sportowego, producenci oprogramowania komputerowego dla branży turystycznej, szkoły językowe, miasta partnerskie i wiele, wiele innych firm oraz instytucji związanych z turystyką.

 

Firma Silesia Expo organizując targi turystyczne pomyślała również o samych odwiedzających, zapewniając wiele atrakcji. Niewątpliwie można do nich zaliczyć występy zespołów z całego świata, a specjaliści będą prowadzić otwarte sympozja i seminaria tematyczne. Będzie można również obejrzeć serie filmów z najdalszych zakątków świata, ukazujących tradycje i kulturę różnych narodów. Organizator przewidział również wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami dla odwiedzających i wystawców. Podczas tej edycji targów, Silesia Expo szczególny nacisk kładzie na promocję regionu. „Przystanek Śląsk” - to wycieczki Szlakiem Zabytków Techniki, regionalne przysmaki, pokazy tańca śląskiego, a wszystko to prowadzone w gwarze śląskiej.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy odwiedzą nas w dniach 14-16 marca w Spodku przygotowaliśmy wiele konkursów ze wspaniałymi nagrodami. GŁÓWNA NAGRODA – SKUTER ZIPP, oraz wycieczki do ciepłych krajów. Więcej szczegółów na Targach Turystycznych

 

Już dziś serdecznie zapraszamy !!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.