Wiadomości z Katowic

Smaczne i piękne – wypieki w Cukierni Hania

  • Dodano: 2021-12-02 08:00, aktualizacja: 2021-12-02 08:06

Chcąc celebrować ważne chwile w naszym życiu, sięgamy po słodkie wypieki. Zazwyczaj spotykamy się wówczas w gronie rodziny lub przyjaciół, a w punkcie kulminacyjnym dzielimy się tortem. Jest to bardzo uroczysty i podniosły moment, dlatego zadbajmy, aby tort był wyjątkowy. Niech moment zdmuchnięcia świeczki a także smak tortu na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników spotkania.

Torty dla dzieci

Torty dla dzieci w Katowicach, zamawiane z okazji ich urodzin to prawdziwe dzieła sztuki. Mogą mieć rozmaite, zabawne kształty tj. serduszko, autko, zwierzątka czy postaci z bajek. Cukiernicy dają nam możliwość zrealizowania w ten sposób dziecięcych marzeń. Torty o tradycyjnym okrągłym kształcie lub prostokątne natomiast wcale nie muszą być nudne. Przyozdobić je można bardzo efektywnie opłatkiem ze zdjęciem solenizanta lub innym, ulubionym przez niego obrazkiem. Ponadto tort udekorowany masą cukrową wygląda niezwykle efektownie.

Torty na zamówienie

Oferta tortów na zamówienie w Katowicach jest tak szeroka, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Są to nie tylko torty urodzinowe dla dzieci, ale także dla nastolatków i dorosłych. Dla nich zazwyczaj są wybierane torty okrągłe lub prostokątne, w wielkości zależnej od ilości zaproszonych gości. Ale o nieco zwariowanych kształtach torty dla dorosłych również znajdują się w katalogach cukierni. Mogą w ten sposób nawiązywać do zainteresowań jubilatów, np. do ulubionego sportu.

Smaki tortów na zamówienie

Zamawiając torty w Katowicach, oferta jest naprawdę szeroka, także pod względem smaków. Wybierając tort dla dziecka, możemy kierować się jego preferencjami. Lepiej nie eksperymentować, aby nie zawieść małego solenizanta. Jeśli mu nie zasmakuje, możemy być pewni jego jawnej manifestacji. W przypadku tortu dla dorosłych natomiast warto wybrać neutralny, bezpieczny smak, który przypadnie do gustu większości gości. Najczęściej wybierane są więc torty o smaku truskawkowym lub czekoladowym, z owocami. Bardzo dobrym wyborem są torty przekładane bitą śmietaną lub śmietankowe. Są one lekkie i delikatne. Ciężkie torty marcepanowe czy orzechowe okazują się być nie zawsze dobrym wyborem. Można natomiast się pokusić o zamówienie tortu z ponczem alkoholowym.

Smaczne i piękne torty w Cukierni Hania

Jedną z ulubionych firm produkujących torty w Katowicach jest Cukiernia Hania. Jest ona w stanie zrealizować każde urodzinowe, tortowe marzenie. Podczas składania zamówienia wybiera się kształt, wielkość, smak i rodzaj dekoracji. Wszystkie torty są wykonywane wg autorskich, sprawdzonych receptur w sposób rzemieślniczy, wyłącznie ze składników najwyższej jakości. W ofercie znajdują się również torty weselne, komunijne, na chrzciny i spotkania firmowe – wszystkie tworzone w jednakowa pasją i zgodnie z firmowym mottem, które brzmi: „Wszystko, co sprzedajemy, powinno być naturalne i najlepszej jakości”. Dzięki temu nie tylko podkreślają wzniosły charakter uroczystości, ale dodatkowo jeszcze cieszą oczy i rozpieszczają każde podniebienie.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.