Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Speed dating w Katowicach. Imprezy dla singli coraz bardziej popularne

  • Dodano: 2019-07-19 10:15

W czasach, w których nie mamy czasu na odpoczynek, a co dopiero randkowanie, z pomocą przychodzą organizatorzy coraz bardziej popularnych w katowickich klubach imprez speed dating - ekspresowych spotkań, na których można poznać nowe, ciekawe osoby. Na czym to polega i dlaczego warto wybrać się na szybką randkę?

Katowice to duże miasto - jaka jest zatem szansa na spotkanie interesującej osoby podczas wizyty w klubie czy kawiarni? Pewnie całkiem spora, jednak z pewnością nie tak duża jak na spotkaniach dedykowanych singlom o podobnych zainteresowaniach w podobnym wieku. Speed dating Katowice umożliwia spotkanie z wieloma osobami, które w pewnych kwestiach są do nas podobne. Co istotne, kondensuje to w krótkim czasie - przecież w wielkim mieście każdy jest zabiegany. To zatem idealny sposób na skorzystanie z dobrodziejstw randkowania w przeciągu zaledwie dwóch godzin.

Udane randki w krótkim czasie

Chociaż 5 minut nie wystarczy, by poznać drugiego człowieka, z pewnością wystarczy, by go ocenić. Dokonujemy oceny w zaledwie kilka sekund i na jej podstawie zakładamy, czy chcemy poznać daną osobę bliżej, czy wolimy jej unikać. Speed dating umożliwia "ocenienie" w ten sposób nawet do dwudziestu osób jednego wieczora. Wybierając z nich kilka, które wydały nam się interesujące, możemy stworzyć listę ciekawych kandydatów na kolejne randki, już w pełnym wymiarze czasu.

Nie tylko dla singli

Chociaż o speed datingu mówi się głównie z myślą o singlach i osobach samotnych, to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które dopiero przeprowadziły się do Katowic (za pracą czy na studia) i nie potrafią do końca odnaleźć się w nowych realiach. W przeciągu zaledwie dwóch godzin są w stanie poznać osoby w podobnym wieku i o podobnych zainteresowaniach. Co więcej - na tego typu spotkania przychodzą ludzie, którym także zależy na poznaniu ciekawej osoby. Dlatego szansa, że uda nam się nawiązać nową znajomość jest znacznie większa, niż chociażby w pubie czy kawiarni. Poza tym w takich warunkach z pewnością łatwiej będzie otworzyć się i nie dać zjeść tremie!

Czy speed dating to rozwiązanie dla Was? Z pewnością w Katowicach znajdziecie niejedną imprezę tego typu. Warto się przekonać - to przecież tylko chwilka.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.