Wiadomości z Katowic

Strona WWW dla firmy z Katowic – co musi się znaleźć na stronie?

  • Dodano: 2022-01-10 10:30

Strona internetowa firmy to swoista wizytówka, która zachęca klientów do skorzystania z usług. Jakość wykonania tej wizytówki decyduje o tym, jak wielu klientów zdecyduje się ostatecznie skontaktować z firmą. Rodzi się pytanie, co powinna zawierać strona internetowa dla firm z Katowic? Agencja internetowa XZT.PL prezentuje cztery takie elementy.

1. Szczegółowy opis świadczonych usług z cennikiem

Celem strony internetowej jest oczywiście zachęcenie klientów do skorzystania z usług naszej firmy. Dlatego też, strona internetowa firmy z Katowic powinna oczywiście zawierać szczegółowy wykaz świadczonych usług. Mile widziany jest także cennik, ponieważ wielu klientów już na tym etapie chce się zorientować w przybliżonym przedziale wydatków. Cennik przy wykazie usług zwiększa szansę, że klient wybierze usługę świadczoną przez tą konkretną firmę. 

2. Dział FAQ z wyselekcjonowanymi pytaniami

Dział FAQ jest niezwykle istotny z perspektywy wygody klienta, jak również ze względu na pozycjonowanie strony internetowej. Warto zwrócić uwagę na to, że obecnie niemal każdy sklep internetowy dla firmy z Katowic zawiera obszerny dział FAQ, w którym znajdują się najczęściej zadawane pytania. Warto wczuć się w rolę potencjalnego klienta i zastanowić się nad tym, jakie pytania odnośnie działalności firmy może on zadawać. Następnie selekcjonujemy pytania i wyczerpująco odpowiadamy na każde z nich. 

3. Formularz kontaktowy i dane firmy

Wiarygodność firmy bardzo podnosi transparentność danych. W związku z tym, strony www dla firm powinny zawierać szczegółowe informacje na temat firmy, w tym również adres siedziby głównej, numer telefonu oraz adres email. Warto pokusić się także o formularz kontaktowy. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest popup chat. Po wejściu na stronę firmy, klienta wita okienko chatu z uprzednio przygotowaną wiadomością powitalną i zachęceniem do zadawania pytań. 

4. Sekcja z artykułami blogowymi

Blog jest bardzo ważny w kontekście przyszłego pozycjonowania strony internetowej. Można tu napisać więcej na temat świadczonych usług oraz tematów pobocznych związanych z działalnością firmy. Strona internetowa dla firmy z Katowic musi być dobrze wypozycjonowana, aby wyprzedzić konkurencyjne strony w wyszukiwarce. Z pomocą artykułów blogowych można w naturalny sposób zadbać o frazy kluczowe, wpłynąć regularnością wpisów na algorytm wyszukiwarki, a jednocześnie udzielić klientom wielu wartościowych informacji.  

Jak zrobić dobrą stronę WWW dla firm z Katowic?

W tej kwestii warto oczywiście zaufać doświadczonym specjalistom z XZT.PL, którzy zajmą się projektem strony, uwzględnią w nim indywidualne oczekiwania klienta, a także zrealizują i zoptymalizują stronę firmową. 

Przykładowe strony firmowe wykonane przez Agencję Internetową XZT.PL:

  • strona klubu piłkarskiego – odra.wodzislaw.pl
  • portal gastronomiczny – managero.pl
  • strona studia tatuażu – cactusink.pl
  • strona dla firmy budowlanej – wodbruk.pl

Dopracowana strona www Katowice otwiera firmę na nowych klientów i pozwala na wprowadzenie nowych technik reklamy. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób współcześni klienci szukają informacji na temat interesujących usług, dobra strona internetowa firmy to podstawa. Przejdź na stronę www.xzt.pl i sprawdź cennik stron internetowych lub zadzwoń: 605-533-655 i porozmawiaj o swoim pomyśle ze specjalistą IT.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.