Wiadomości z Katowic

System 5/95 w Katowicach - centrum demonstracyjne wita pierwszych gości

  • Dodano: 2021-06-11 10:30, aktualizacja: 2021-06-11 14:05

Firma System 5/95 zajmująca się japońskimi technologiami uzdrowienia otwiera nowe centrum demonstracyjne w Katowicach. Tutaj dowiesz się, czego potrzebuje Twój organizm, aby zachować zdrowie. 

W centrum demonstracyjnym można posłuchać wykładów na temat dbania o swoje ciało, uzyskać osobiste porady zdrowotne, nauczyć się samodzielnie dbać o swoje zdrowie za pomocą japońskich technologii uzdrawiania zgodnie z Systemem 5/95 oraz wykonywać zabiegi na japońskim sprzęcie fizjoterapeutycznym całkowicie za darmo.

Przyjaźń od pierwszego wejrzenia

Od pierwszej wizyty centrum demonstracyjnego trafisz do przyjemnej i przyjaznej atmosfery. Tutaj każdy specjalista jest zainteresowany Twoim dobrym samopoczuciem i zdrowiem.

Odwiedzającemu będzie zaproponowano wypełnić krótką ankietę i odpowiedzieć na pytania specjalistów. Umożliwi to wyjaśnienie dolegliwości zdrowotnych i opracowanie najskuteczniejszego indywidualnego scenariusza powrotu do zdrowia.


Każdy może spróbować sprzęt bezpłatnie

Firma System 5/95, również znana jako System 595, ku otwarciu nowego centrum demonstracyjnego prezentuje każdemu odwiedzającemu karnet na bezpłatne zabiegi lecznicze. Oznacza to, że każdy nasz Gość będzie mógł wypróbować każdy model sprzętu i osiągnąć celem poprawy swojej kondycji zdrowotnej.

Przy pierwszym użyciu sprzętu odwiedzającego ogarnie cała burza emocji. Większość ludzi opisuje to doświadczenie jako nieoczekiwane, przyjemne i niezapomniane. Sesje lecznicze odbywają się w zabawnej i poufnej atmosferze, gdzie można spotkać osoby o podobnych poglądach i otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania. Nic dziwnego, że prawie wszyscy odwiedzający przyjeżdżają tu ponownie. 

Sesje lecznicze nie ograniczają się samymi zabiegami ze sprzętem. Obejmują również lekką aktywność fizyczną. To prosta rozgrzewka na ręce, nogi, plecy i inne części ciała, która przyda się absolutnie każdemu.

Kompleksowa obsługa doradcza

Dzięki wykładom, odwiedzający ośrodki mogą lepiej poznać swoje ciało. Dowiedzą się, jak sprzęt wpływa na wszystkie układy życiowe organizmu. Dzięki wizualnym demonstracjom informacje są doskonale odbierane i przyswajane.

W centrach demonstracyjnych stworzone zostały wszystkie umowy do tego, aby każdy odwiedzający czuł się komfortowo. Wizyty naszego centrum to okazja, aby stać się częścią ogromnej, przyjaznej rodziny, poszerzyć swoje horyzonty i nauczyć się odpowiednio dbać o swoje ciało.

Rejestracja w centrum demonstracyjnym System 5/95 – to Twój bilet w świat zdrowia i długowieczności

Możesz zapisać się na sesję lecznicze na stronie system595.pl lub przez sieci społecznościowe. W tym celu możesz zadzwonić na podane telefony lub wypełnić formularz kontaktu zwrotnego.

Po przekroczeniu progu centrum rozpoczniesz fascynującą podróż drogą zdrowia, która prowadzi do szczęścia, dobrego samopoczucia, aktywnego życia i dobrobytu!