Wiadomości z Katowic

Wypożyczalnia samochodów - dlaczego warto skorzystać?

  • Dodano: 2018-04-26 10:00

Nie musisz posiadać własnego, indywidualnego środka transportu, aby móc zorganizować przyjemny wypad za miasto, odwiedzić daleko zamieszkującą rodzinę, czy dotrzeć w wybrane miejsce szybko i sprawnie. Alternatywą dla na co dzień niezmotoryzowanych jest atrakcyjna oferta renomowanych wypożyczalni samochodowych, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, proponują szeroki wachlarz rozlicznych rodzajów pojazdów przeznaczonych na wynajem. Jak to działa w praktyce i jakie wiążą się z tym korzyści? Zajrzyj w dalsze fragmenty niniejszego poradnika.

Bezproblemowość przemieszczania się

Chcąc dojechać na lotnisko, zrobić większe zakupy, odwieźć krewnych czy móc swobodnie podróżować w przypadku, gdy nasze dotychczasowe auto uległo awarii bądź zostało uszkodzone, warto zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z wysokiej klasy firmą typu Transporters, która jest przykładem niezawodnego i doświadczonego punktu wypożyczania samochodów. Dzięki atrakcyjnym propozycjom dotyczącym wynajmu pojazdów, można zyskać na określony czas wygodny i nowoczesny środek transportu, który będzie sprawdzony technicznie oraz wyposażony w kompleksowy pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance i NNW.  Wypożyczalnie stanowią zatem przepustkę do maksymalnej i niczym nieograniczonej mobilności oraz gwarantują wysokiej jakości maszyny. Nie ma tym samym ryzyka wiążącego się z ewentualną usterką, czy awarią trafiającego do nas pojazdu. W razie jakichkolwiek trudności z wozem, jego reperacją zajmuje się natomiast placówka udostępniająca samochód. 

Bez zbędnych formalności

Korzystanie z szerokiego wachlarza usług w zakresie wypożyczania pojazdów, tak jak proponuje to między innymi Transporters, nie wymaga żadnych żmudnych w załatwianiu formalności. Procedura zawsze jest taka sama – wypożyczający zobowiązany jest przedstawić dowód tożsamości oraz aktualne prawo jazdy i na tym w zasadzie byłby koniec wymagań stawianych przed chcącymi wynająć auto. Wszystko załatwiamy praktycznie od ręki, a czasowo nie zajmuje to dłużej niż zaledwie kilka minut. Rekomendowane firmy jak chociażby wyżej wymieniona firma Transporters, proponują niekiedy również dodatkowe udogodnienia w postaci opcji podstawienia auta pod ściśle wskazany przez zamawiającego adres.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Kazik

    Siostra wypożyczała i mówiła, że w porządku. Ja to mam swóje autko, pomykam korando. Wsiadam i jadę a tu weź parkuj w wyznaczonych miejscach i w ogóle

  • Kliker

    Artykuł choć sponsorowany i krótki to nawet rzeczowy - głównie dla osób, które chcą wynająć coś pierwszy raz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.