Wiadomości z Katowic

Zaprojektuj magiczne drzwi - wygraj konsolę PlayStation5

  • Dodano: 2021-11-09 16:00

Konsole do gier, elektryczna hulajnoga, smartfon – to część nagród do wygrania w konkursie organizowanym przez markę PORTA DRZWI, z okazji premiery nowego filmu Disneya „Nasze magiczne Encanto”. Projekty magicznych drzwi wykonane dowolną techniką można przesyłać od 25 października do 10 grudnia 2021 roku droga elektroniczną, poprzez dedykowaną stronę internetową. Jury konkursowe będzie oceniało projekty m.in. na podstawie zgodności z tematem, oryginalności i estetyki wykonania oraz kreatywności. Nagrodą główną są trzy konsole do gier PlayStation5. 

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail można przesyłać wyłącznie przez stronę https://magia.porta.com.pl/. Do każdego zgłoszenia należy dołączyć plik w formacje jpg, png lub pdf o maksymalnej wadze do 10 MB, przedstawiający autorski projekt magicznych drzwi wykonany dowolną techniką. W konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba, która spełnia warunki przewidziane w regulaminie. Złożenie pracy konkursowej oznacza zgodę na publikację wizerunku autora projektu oraz samego projektu na stronach www marki Porta oraz w mediach społecznościowych organizatora. Rozwiązanie konkursu i wyłonienie laureatów nastąpi do dnia 10 stycznia 2022 roku. 

Nagrody w konkursie 

Organizator konkursu, marka Porta – wiodący producent drzwi wewnętrznych - ufundował atrakcyjne nagrody dla osób, których projekty magicznych drzwi zyskają największe uznanie jury konkursowego. Spośród wszystkich nadesłanych prac, trzy zostaną wyróżnione nagrodą główną – konsolą do gier PlayStation5. Organizator przewidział również 50 zestawów mniejszych nagród tematycznych. Co ważne, aby wziąć udział w konkursie nie trzeba kupować drzwi. 
Do wygrania:

  • Konsola PlayStation5 dla trzech osób, które zajmą ex aequo pierwsze miejsce 
  • II miejsce – iPhone12 mini
  • III miejsce – hulajnoga elektryczna Xiaomi + opaska Xiaomi MiBand 6
  • 25 zestawów nagród tematycznych słuchawki + brelok
  • 25 zestawów kubek termiczny + brelok

„Nasze magiczne Encanto” – od 26 listopada w kinach

Najnowsza animowana produkcja Disneya „Nasze magiczne Encanto” to pełnometrażowa animacja z oryginalnymi piosenkami, które napisał Lin-Manuel Miranda, zdobywca nagród Emmy® i Grammy®,  ("Hamilton", "Vaiana: Skarb oceanu"). Ciepła i pełna humoru opowieść dla całej rodziny pojawi się w kinach już 26 listopada. 

W kolumbijskim miasteczku Encanto, ukrytym pośród wysokich gór, dzieją się rzeczy niezwykłe, a w szczególności w jednym wyjątkowym domu - zamieszkiwanym przez rodzinę Madrigol. Tu, za każdymi drzwiami kryje się coś magicznego, a wszyscy w rodzinie posiadają nadprzyrodzone zdolności. Wszyscy, poza szesnastoletnią Mirabel. Spokojne dotąd życie rodziny i całego miasteczka zostanie przerwane, a magia otaczająca Encanto stanie w obliczu zagrożenia. Nieoczekiwanie okaże się, że jedyna „zwyczajna” osoba będzie w stanie ocalić swoją rodzinę i uchronić magię tego miejsca. Losy Mirabel i rodziny Madrigal zobaczymy już od 26 listopada w kinach w całej Polsce. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.