Wiadomości z Katowic

Zmienisz wnętrze, zmienisz cały świat

  • Dodano: 2020-08-24 09:15

Zmiana wystroju wnętrza, ma realny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego istotny jest wybór odpowiednich kolorów, odcieni i tonacji. Stylowym dodatkiem, który podniesie jakość każdego wnętrza, jest fototapeta.

Współczesna technologia pozwala na aranżację wnętrz na niespotykaną dotychczas skalę. Wybór tapet, a także kolorów farb przyprawia o zawrót głowy. Dodatkowe dekoracje i zabawa oświetleniem sprawia, że jedno wnętrze może zostać podzielone na różne strefy, a jednocześnie tworzyć spójną całość. Trendem, który wraca do łask, jest montaż fototapety. Obecnie wysokiej jakości zdjęcia przeniesione na dużą powierzchnię ściany tworzą wspaniałe kompozycje. Czasami to dosłownie wrota do innego świata, ale także namiastka wakacji czy bliskość przyrody. Wybór jest praktycznie nieograniczony.

Zabawa z formą

Nawet konserwatywne wnętrza można przenieść na wyższy poziom przy użyciu fototapety. Elementy nawiązujące do konkretnych trendów w modzie naniesione na ścianę, będą stanowiły uzupełnienie całej kompozycji. Nie jest to jedyna możliwość. Ilość dostępnych motywów sprawia, że możemy stworzyć rajski wystrój sypialni. Świątynia snu dostarczy nam wielu miłych estetycznych doznań, które mają bezpośredni wpływ na jakość snu. Łazienka może stać się kajutą luksusowego statku, jeśli nasza wyobraźnia na to pozwoli. Ponadto fototapety to ciekawe uzupełnienie dziecięcego i młodzieżowego pokoju. W ten sposób ulubione motywy, postacie lub sceneria znajdą się tuż obok nas. Wszystko to umożliwiają fototapety na wymiar. Dzięki nim możemy określić parametry dostępnej ściany i wkomponować w nią interesujący nas obraz. Znaleźć je można m.in. na https://www.swiat-obrazow.pl/fototapety.html.

Detale, które mają znaczenie

Fototapety są produkowane na różnego rodzaju materiałach. Wykorzystuje się lateks, fizeline, winyl i folię samoprzylepną. Daje to wiele możliwości dostosowania do określonego wnętrza. Co istotne, to fakt, że technologia druku uległa przeobrażeniu. Dzisiejsza jakość zdjęć jest drobiazgowa, przez co nasze odczucia bliskości np. z przyrodą potrafią pozytywnie zaskoczyć. Odnosi się to także do sposobu nadruku w formacie 3D. Dzięki temu dotychczas płaskie motywy mogą stać się zapierającą dech w piersiach ścienną inspiracją. Właśnie trójwymiar sprawia, że możemy optycznie powiększyć mniejsze pomieszczenia. Jest to dobre rozwiązanie do domu, ale także do lokalu. W ten sposób możemy zrezygnować z systemu luster, które ma podobne zadanie. W to miejsce wstawimy coś, co będzie sprawiało, że klienci poczują się oczarowani. Będzie to wpływało na ich samopoczucie, ale także domowników, którzy korzystają z w ten sposób wykończonej przestrzeni.

Wystrój wnętrza pełni funkcję estetyczną w naszym domu lub lokalu. Warto więc zadbać o własne dobre samopoczucie i stworzyć pomieszczenie, które będzie wyróżniało się stylem, a jego dopełnieniem będzie fototapeta. W ten sposób będziemy mogli się poczuć wyjątkowo jedząc śniadanie na szczycie K2 lub delektując się promieniami słonecznymi chorwackiego Dubrownika. Wystarczy wybrać interesujący nas motyw, określić jego rozmiar i zainstalować w domu. Tak wykończone wnętrze z pewnością będzie czymś wyjątkowym, co będzie współgrało z otoczeniem, zapewniając idealną harmonię.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.