Ampfutbol w Katowicach
Ampfutbol, czyli piłka nożna dla osób po amputacjach lub z wadą wrodzoną kończyny zawita do Katowic. Wszystko za sprawą bielskiej drużyny „Kuloodporni”, która zorganizuje w Katowicach otwarty trening dla nowych zawodników.
Darmowy i otwarty trening dla zawodników zainteresowanych uprawianiem tej dyscypliny sportu odbędzie się 26 stycznia 2019 roku w miejskiej Kopalni Futbolu, przy ulicy Milowickiej. Zajęcia zostaną poprowadzone przez Dawida Polaka i Macieja Kozika, doświadczonych trenerów pracujących wcześniej z młodzieżowymi drużynami GKS-u Katowice. Trzymamy kciuki za organizatorów i mamy nadzieję, że już wkrótce Katowice będą mogły cieszyć się własną drużyną ampfutbolową. Więcej informacji oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej drużyny: http://www.kuloodpornibielsko.pl.
Tagi:
Sport
![Wyłączenia prądu w Katowicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [08.12-13.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/844509.informacja.jpg)
![Bieg Mikołajkowy z MK Team 2025 [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/935575.informacja.jpg)

![TOP wydarzenia w regionie – koncerty, spektakle i mikołajkowe atrakcje [05-11.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/Pixa_3.jpg)


![Wyłączenia prądu w Katowicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [10.11-15.11]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/07/973527.informacja.jpg)







Dodaj komentarz