Groźny wypadek na trasie Braci Reńców – dwie osoby w szpitalu. Są utrudnienia w ruchu
Do groźnego wypadku doszło dziś o 7:30 na trasie Braci Reńców w Katowicach – samochód marki jaguar przy zmianie pasa uderzył w opla, który z kolei zderzył się z dacią. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala.
Biorący udział w kolizji opel zawisł na skarpie, a dacia zupełnie wypadła z drogi. Na miejscu wciąż pracują służby, a prawy pas jezdni w kierunku Sosnowca jest obecnie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do około godziny 10.
Chociaż pozostałe pasy są przejezdne, ruch w tamtym miejscu jest znacznie zwolniony, a to generuje korki.



![Bieg Mikołajkowy z MK Team 2025 [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/935575.informacja.jpg)
![Różowo-niebieski parkrun Katowice #movember [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/11/934877.informacja.jpg)

![W Katowicach uczczono Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/11/934146.informacja.jpg)









Dodaj komentarz