Katowice: Zakończyły się 49. Targi Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury [ZDJĘCIA]

Czas czytania: 1 min.

Medycyna naturalna królowała przez trzy dni w Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach. Goście targów mogli skorzystać m.in. z badania żywej kropli i kupić eko kosmetyki czy naturalną, lokalną żywność.

Borelioza tematem przewodnim 49. Targów Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury

Targi Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury to największe w Europie targi medycyny naturalnej. Gośćmi targów byli m.in Zbigniew Królicki, prof. Walentyna Nikołajewna Burkowa, dr Grażyna Pająk, dr Piotr Kołacz, Zbigniew T. Nowak, Janusz Dąbrowskio, którzy odpowiadali na pytania gości, czym jest borelioza, jak jej zapobiegać oraz jak leczyć przy pomocy naturalnych metod, ziół, diety i suplementacji.

Atrakcje podczas Targów Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury

W trakcie targów medycyny naturalnej można było poddać się badaniu żywej kropli krwi, skonsultować się z irydologiem czy kręgarza. To jednak nie tylko targi zdrowia – w CK Katowice dostępne były eko kosmetyki, organiczna żywność, miody i tradycyjne wyroby pszczelarskie, lniane ubrania i urządzenia do masażu, specjalne poduszki do spania czy zapper.

Na targach pojawili się wystawcy z ponad 200 z całego świata, a najlepsi specjaliści przeprowadzili specjalne wykłady i prelekcje związane z tematyką zdrowia i medycyny alternatywnej.

Tagi:

Joanna Zegarlicka

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe