Katowicka policja poszukuje sprawcy kradzieży

Czas czytania: 1 min.

Komenda Miejska Policji w Katowicach opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży telefonu w salonie jednego z operatorów sieci komórkowych w centrum Katowic. 

Kryminalni z Komisariatu Policji VI w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu komórkowego

Do zdarzenia doszło 06 sierpnia 2020 r. w salonie jednego z operatorów telefonii komórkowej w centrum Katowic. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pracownika salonu, zabrał z biurka telefon komórkowy o wartości ponad 3 tys. zł. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

ZOBACZ FILM Z MONITORINGU

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr tel. 47 85 138 50, 47 85 138 85 lub pod adresem e-mail: [email protected].
Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość.

Magdalena Świerczek
Źródło: KMP Katowice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe