Katowicka policjantka Mistrzynią Europy. Katarzyna Jaśkowska zdobyła złoto

Czas czytania: 3 min.

Post. Katarzyna Jaśkowska z Komisariatu Policji IV w Katowicach sięgnęła po tytuł Mistrzyni Europy podczas III Mistrzostw Europy IKO Nakamura. Policjantka, reprezentując Polskę podczas Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku, okazała się najlepsza w kumite w kategorii seniorek, zdobywając złoty medal.

III Mistrzostwa Europy IKO Nakamura w Białymstoku

W dniach od 13 do 14 czerwca 2026 roku w Białymstoku odbyły się III Mistrzostwa Europy IKO Nakamura. W zawodach uczestniczyło blisko 500 zawodników i zawodniczek z 9 państw, którzy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych.

Katarzyna Jaśkowska najlepsza w kumite

Post. Katarzyna Jaśkowska, pełniąca na co dzień służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji IV w Katowicach, startując w kumite w kategorii seniorek wywalczyła złoty medal.

Gratulacje i kolejne sukcesy

Gratulujemy Kasi kolejnego wielkiego zwycięstwa i życzymy następnych sukcesów, zarówno w sporcie, jak i w służbie.

Mundurowi z sukcesami poza służbą

Wywalczone przez katowicką policjantkę miejsce na najwyższym stopniu podium pokazuje, że dbający na co dzień o bezpieczeństwo mieszkańców mundurowi, z powodzeniem realizują się poza służbą, reprezentując nasz kraj i formację na arenie międzynarodowej. Ma to szczególne znaczenie w tym roku, gdy obchodzimy 100-lecie sportu w naszej formacji.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe