Katowicka policjantka Mistrzynią Europy. Katarzyna Jaśkowska zdobyła złoto
Post. Katarzyna Jaśkowska z Komisariatu Policji IV w Katowicach sięgnęła po tytuł Mistrzyni Europy podczas III Mistrzostw Europy IKO Nakamura. Policjantka, reprezentując Polskę podczas Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku, okazała się najlepsza w kumite w kategorii seniorek, zdobywając złoty medal.
III Mistrzostwa Europy IKO Nakamura w Białymstoku
W dniach od 13 do 14 czerwca 2026 roku w Białymstoku odbyły się III Mistrzostwa Europy IKO Nakamura. W zawodach uczestniczyło blisko 500 zawodników i zawodniczek z 9 państw, którzy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych.
Katarzyna Jaśkowska najlepsza w kumite
Post. Katarzyna Jaśkowska, pełniąca na co dzień służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji IV w Katowicach, startując w kumite w kategorii seniorek wywalczyła złoty medal.
Gratulacje i kolejne sukcesy
Gratulujemy Kasi kolejnego wielkiego zwycięstwa i życzymy następnych sukcesów, zarówno w sporcie, jak i w służbie.
Mundurowi z sukcesami poza służbą
Wywalczone przez katowicką policjantkę miejsce na najwyższym stopniu podium pokazuje, że dbający na co dzień o bezpieczeństwo mieszkańców mundurowi, z powodzeniem realizują się poza służbą, reprezentując nasz kraj i formację na arenie międzynarodowej. Ma to szczególne znaczenie w tym roku, gdy obchodzimy 100-lecie sportu w naszej formacji.









![Brutalnie pobicie kobiety na Mariackiej w Katowicach [WIDEO]. Policja szuka sprawcy!](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2021/08/897072.informacja.webp)










Dodaj komentarz