Majowe spotkania w Społecznym Ministerstwie ds. Samotności. Tematem zdrowie i dieta

Czas czytania: 5 min.

W Społecznym Ministerstwie ds. Samotności w Katowicach zaplanowano dwa majowe spotkania poświęcone naturopatii, zdrowemu stylowi życia i świadomemu odżywianiu. Wydarzenia odbędą się 18 i 26 maja, a udział wymaga wcześniejszego zapisu — liczba miejsc jest ograniczona. Informację o cyklu udostępniły m.in. profile Katowice.eu oraz Społecznego Ministerstwa ds. Samotności.

Spotkania o zdrowym odżywianiu w Katowicach

Cykl kierowany jest do osób zainteresowanych naturalnymi metodami wspierania organizmu, profilaktyką oraz poprawą codziennych nawyków. Organizatorzy zapowiadają rozmowy o roli diety, holistycznym podejściu do zdrowia i podstawach świadomego odżywiania.

Spotkania odbędą się w Społecznym Ministerstwie ds. Samotności, które działa przy ul. Mikołowskiej 44 w Katowicach. Adres i numer telefonu placówki podaje Fundacja Wolne Miejsce, prowadząca inicjatywę.

Pierwsze spotkanie: „Czym jest dieta?”

Pierwsze wydarzenie zaplanowano na 18 maja. Tematem będzie: „Czym jest dieta? Tytułem wprowadzenia w świat diet…”.

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to spotkanie wprowadzające do tematyki żywienia i naturopatii. Uczestnicy mają porozmawiać o znaczeniu diety w codziennym życiu, jej wpływie na organizm oraz podstawowych zasadach zdrowego odżywiania.

Drugie spotkanie: dieta a grupa krwi

Kolejne spotkanie odbędzie się 26 maja. Jego temat to: „Dieta a grupa krwi: teoria oraz zalecenia praktyczne”.

Omówiona zostanie teoria diet zgodnych z grupą krwi oraz praktyczne wskazówki dotyczące komponowania codziennego jadłospisu.

Kto poprowadzi spotkania?

Prowadzącym spotkania będzie Wiaczesław Andrejczuk, profesor tytularny, dyplomowany naturopata, wykładowca Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej oraz specjalista w zakresie terapii żywieniowej i naturalnych metod leczenia chorób cywilizacyjnych.

Organizatorzy podkreślają, że prowadzący promuje holistyczne podejście do zdrowia i w swojej praktyce wykorzystuje m.in. elementy nutriterapii, fitoterapii, aktywności fizycznej, wodolecznictwa oraz oczyszczania organizmu.

Jak się zapisać?

Na spotkania obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są:

  • telefonicznie: 509 876 330
  • osobiście: w Społecznym Ministerstwie ds. Samotności, ul. Mikołowska 44 w Katowicach

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe