Nagrody dla laureatów konkursu “Bezpieczeństwo moich Dziadków” wręczone

Czas czytania: 2 min.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka katowiccy policjanci wręczyli zwycięzcom konkursu „Bezpieczeństwo moich Dziadków” nagrody.

Uroczyste spotkanie zorganizowane zostało w Zespole Szkół Poligraficzno – Mechanicznych w Katowicach w trakcie którego policjanci podziękowali laureatom konkursu za zaangażowanie w wykonanie pracy związanej z bezpieczeństwem seniorów.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyła trójka laureatów konkursu, którzy wykonali najlepsze prace – „Elektroniczne kartki z życzeniami dla Babci i Dziadka” zawierające życzenia, ostrzeżenie przed oszustami oraz rady dotyczące bezpiecznych zachowań tj. Wiktoria Kaliwoda (I miejsce), Jakub Plichta (II miejsce) oraz Klaudia Młynarczyk (III miejsce) z rąk Pani Dyrektor Zespołu Szkół Poligraficzno – Mechanicznych oraz w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach insp. Pawła Barskiego z rąk policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Katowicach odebrali pamiątkowe dyplomy wraz z bonami na zakupy. Laureaci odebrali również upominki dla swoich bliskich w postaci kartek z życzeniami projektu Wiktorii Kaliwody oraz komplety materiałów edukacyjnych: torby z odblaskiem, broszury „Bezpieczny Senior”, odblaski, zakładki do książki z ostrzeżeniem seniorów przed oszustami oraz karty ICE.

Cieszy nas fakt, że młodzież uczestnicząca w konkursie poprzez swoje zaangażowanie w przygotowanie prac konkursowych pokazała nam, że jest wrażliwa na zagrożenia czyhające na osoby starsze, a tym samym chętnie uczestniczą w działaniach polegających na ochronie bezpieczeństwa seniorów oraz ich finansów.

Justyna Romanczyk
Źródło: KMP Katowice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe