Sanepid nie zgodził się na wprowadzenie nauki hybrydowej w Katowicach
Urząd Miasta Katowice informuje, że służby sanitarne nie zgodziły się na wprowadzenie nauki hybrydowej w szkołach w Katowicach (poza jedna placówka ZSS nr 6 w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka).
Dla zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem wszystkie szkoły w Katowicach wyposażone zostały w niezbędne środki ochrony (maseczki / płyny), wdrożyliśmy procedury dot. przyprowadzenia dzieci do szkół, spożywania posiłków, przerw, stwierdzenia zachorowań



![Bieg Mikołajkowy z MK Team 2025 [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/935575.informacja.jpg)
![Różowo-niebieski parkrun Katowice #movember [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/11/934877.informacja.jpg)

![W Katowicach uczczono Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/11/934146.informacja.jpg)









Dodaj komentarz