Zapłaciła 1500 zł z cudzej karty płatniczej. Policja publikuje wizerunek podejrzanej

Czas czytania: 1 min.

Policjanci opublikowali wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież z włamaniem z wykorzystaniem karty płatniczej. Jeżeli rozpoznajesz kobietę, skontaktuj się z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Znalazła kartę, zrobiła zakupy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło 3 maja 2025 roku. Kobieta na terenie Katowic dokonała szeregu transakcji znalezioną kartą płatniczą, powodując straty w wysokości 1 500 złotych.

Rozpoznajesz? Daj znać policji!

W toku prowadzonego postępowania ustalono wizerunek podejrzewanej. Jest to kobieta w wieku pomiędzy 20-30 lat, mająca blond włosy do ramion, ubrana w białe buty, spodnie typu jeans, czarną kurtkę oraz jasną koszulkę.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z katowickim policjantami pod numerem telefonu: 47 851 23 10, 47 851 25 55, lub pod adresem e-mail: [email protected]

Sara Synowiec
Źródło: KMP Katowice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe