Wiadomości z Katowic

Dom Aniołów Stróżów znów z niecodzienną akcją podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

  • Dodano: 2020-09-04 08:00, aktualizacja: 2020-09-03 22:30

Buduj z nami DOM, pomaganie ma MOC! - zachęca uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów i zaprasza na swoje stoisko. Będzie tam można wziąć udział w nietypowej rywalizacji i wspomóc podopiecznych organizacji.

Wsiądź na rower, przekuj swój potencjał w pozytywną energię, wpraw w ruch anielski samochodzik i pomóż dzieciakom. Zainwestuj swój czas i siłę mięśni, odmień los potrzebujących. Każde okrążenie ma znaczenie! Dzięki Twojemu zaangażowaniu Tauron Polska Energia oraz Stalexport Autostrada Małopolska przekażą na rzecz dzieci z pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy Śląska i Zagłębia 40 000 zł. Dołącz i pomagaj razem z nami! - zaprasza stowarzyszenie.

Anielskie stoisko zlokalizowane jest w Holu Górnym Międzynarodowego Centrum Kongresowego

Było wspólne granie w golfa, wyjeżdżanie kilometrów dobra na rowerku, czy robienie kroków w dobrej sprawie na bieżni - od kilku lat Dom Aniołów Stróżów w nietypowy sposób zaprasza gości Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swoje stoisko. Nie inaczej będzie w tym roku.

Tym razem nasze akcja przebiega pod hasłem “Buduj z nami DOM, pomaganie ma MOC!”. Ponownie zapraszamy uczestników EKG do jazdy na rowerkach stacjonarnych, ale nie tylko, bo tym razem wytworzą one energię, która wprawi w ruch elektryczne samochody. Mamy nadzieję, że taka forma nie tylko okaże się atrakcyjna i wzbudzi zainteresowanie, ale także pozwoli dotrzeć do większej ilości osób, którym chcemy mówić o problemach i wyzwaniach, z jakimi mierzą się najmłodsi mieszkający w dzielnicach miast Śląska i Zagłębia. Bo wciąż są dzieci, które nie mają domu, choć mają rodziców. To właśnie do nich - z nieocenionym wsparciem także biznesu - docieramy z pomocą od ponad 25 lat - mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Pomysł na akcję nie jest przypadkowy i ma bezpośredni związek z partnerami głównymi Domu Aniołów Stróżów podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Tauron Polska Energia oraz Stalexport Autostrada Małopolska zadeklarowali przekazanie na rzecz podopiecznych organizacji łącznie 40 000 zł. Co trzeba zrobić, aby tak się stało?

Jak pomóc?

Odwiedź stoisko Domu Aniołów Stróżów zlokalizowane w Holu Górnym Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, a następnie wsiądź na rower, przekuj swój potencjał w pozytywną energię, wpraw w ruch anielski samochodzik i pomóż dzieciakom. Zainwestuj swój czas i siłę mięśni, odmień los potrzebujących. Każde okrążenie ma znaczenie! Dzięki Twojemu zaangażowaniu, sponsorzy przekażą na rzecz dzieci z pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy 50 zł za każde 19 okrążeń.

Dołącz i pomagaj!

Zebrany podczas EKG środki w całości zostaną przeznaczone na codzienną pomoc oraz na remont Domu Aniołów Stróżów w katowickim Załężu tak, by przed zimą zabezpieczyć dach i okna przed zalaniami i tym samym zapewnić, że ten drugi - a nieraz i pierwszy - Dom dla biednych dzieci, każdego dnia służył im, dając schronienie i oparcie.

Dom Aniołów Stróżów zaprasza na swoje stoisko, gdzie oprócz pozytywnej rywalizacji będzie można także bliżej poznać organizację a w sklepiku charytatywnym, kupić eleganckie poszetki, apaszki oraz kubki i filiżanki, a także spersonalizowaną biżuterię. To świetna pamiątka z wydarzenia dla siebie lub  bliskich. Dochód ze sprzedaży tych rzeczy także wspiera dzieciaki.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.