Wiadomości z Katowic

Katowiccy dzielnicowi pobiegli charytatywnie dla dzieci

  • Dodano: 2023-02-27 06:45, aktualizacja: 2023-02-27 06:56

Katowiccy dzielnicowi sierż. szt. Kamil Sierny i sierż. szt. Łukasz Słabik oraz emerytowany już asp. szt. Arkadiusz Olejniczak wzięli udział w IX Biegu Śląskich Aniołów, organizowanym na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Bieg został zorganizowany przez Fundację Śląskich Aniołów przy wsparciu Miasta Katowice, a wzięło w nim udział 350 „aniołów".

Dochód z wydarzenia przeznaczono na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji

Kolejny raz katowiccy dzielnicowi wzięli udział w charytatywnym biegu, z którego dochód przeznaczony jest na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji. Corocznie dzielnicowy z Komisariatu III Policji w Katowicach sierż. szt. Kamil Sierny biegnie 5 km dla podopiecznych fundacji. Tym razem w szczytnym celu pobiegł z dzielnicowy z Komisariatu IV Policji w Katowicach sierż. szt. Łukaszem Słabikiem oraz asp. szt. Arkadiuszem Olejniczakiem, który na początku lutego przeszedł policyjną emeryturę. Charytatywna impreza sportowa została zorganizowana przez Fundację Śląskich Aniołów. Uczestnicy mogli wziąć udział w biegu i marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Na starcie stanęły również dzieci, które rywalizowały na dystansie 200 i 400 metrów.

Ta charytatywna impreza została zorganizowana przez Fundację Śląskie Anioły, która działa na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym, a w szczególności ukierunkowana jest na pomoc dzieciom. Udział katowickich mundurowych w tej imprezie charytatywnej pozwolił na wsparcie szlachetnej działalności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również