Wiadomości z Katowic

Koncerty na 50 lat UŚ trwają! W deszczu...

  • Dodano: 2018-06-08 20:30

Pogoda nie rozpieszcza dziś organizatorów. Byliśmy na rynku około godziny 19 i przed sceną było raptem kilkanaście osób. Nie się co dziwić… padało.


Okazja niebanalna, śląska Alma Mater obchodzi okrągłe 50. Urodziny i choć obchody trwają od dawna, występy w centrum Katowic miały być jednym z najważniejszych ich punktów.

Stanisław Soyka, Renata Przemyk, Maciej Lipina, grupa Banana Boat, projekt Pokahontaz, Voo Voo które powinno występować w chwili publikacji artykułu… to postaci i formacje, które, mamy nadzieję, mimo niepogody dały radę ściągnąć pod  scenę kilkaset osób.

Byliście? Podzielcie się wrażaniami!

Aktualizacja: tak! Pod sceną kilkaset osób! Jednak się udało :)

Komentarze (1)    dodaj »

  • Lusinda

    Przyszłam na Rynek po 20tej,nie padało,a ludzi było sporo.Prezydent Krupa wjechał pod scenę na motorze,cieszył się z tego jak dziecko z lizaka,zagrał na harmonijce,miał to być szlagier grupy Dżem,a ja myślałam że to melodia z bajki Sąsiedzi... Przyznam szczerze że większe wrażenie zrobili na mnie występujący młodzi ludzie z przebojami wielkich światowych Gwiazd,natomiast S.Soyka i Voo Voo nie na taki koncert,Soyka jak zwykle smucił coś niewyraźnie,i bardziej nucił niż śpiewał,Voo Voo,ok,ale dla powiedzmy sobie wybranych,nie dla wszystkich.Ogólnie koncert na 4 z plusem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również