Wiadomości z Katowic

Nie żyje p. Tomasz z Osiedla Tysiąclecia. Jego ciało znaleziono pod blokiem

  • Dodano: 2024-04-16 14:00

Pan Tomasz był znany mieszkańcom osiedla Tysiąclecia od dawna. Od dawna był sąsiadem bardzo uciążliwym, a relacje z jego częstych awantur regularnie pojawiały się w sieci. 

O tej sprawie pisaliśmy we wrześniu, w artykule Krzyki i wyzwiska na Tauzenie - co począć z uciążliwym sąsiadem?. Niestety, niewiele się w tej kwestii zmieniło. Aż do wczoraj, kiedy to pod blokiem, niestety, znaleziono jego ciało. 

Trudny sąsiad z bloku

Wielogodzinne krzyki, wyzwiska, nawet groźby i rękoczyny - to od miesięcy była niemal codzienność mieszkańców okolicy. Zmarły wczoraj mężczyzna skutecznie utrudniał życie innym, zwłaszcza, gdy był po spożyciu. Krzyczał na balkonie, śpiewał obraźliwe piosenki, zdarzało się, że siadał na balustradzie. Co roku policja musiała interweniować w jego sprawie kilkanaście razy, bezskutecznie. Mimo wielu spraw w sądzie, nakazu terapii (dobrowolnie nie chciał się jej poddać, w  2023 jego sprawę rozpatrywała komisja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych), nie udało się uspokoić uciążliwego mężczyzny. 

Ciało znalezione pod blokiem

Ciało p. Tomasza zauważył około 5 rano przechodzień, który wezwał na miejsce służby. Przypuszczalną przyczyną śmierci jest samobójstwo, najprawdopodobniej wyskoczył z okna w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zginął na miejscu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również