Wiadomości z Katowic

Odprawa roczna katowickich policjantów

  • Dodano: 2018-01-25 08:15, aktualizacja: 2018-02-12 20:46

W rotundzie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczysta odprawa, podczas której podsumowano roczną pracę katowickich policjantów za rok 2017. W spotkaniu wzięli udział m.in. szef śląskiego garnizonu nadinsp. Krzysztof Justyński, Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski oraz zaproszeni goście.

23 stycznia o godzinie 13.00 w  w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczysta odprawa. W naradzie podsumowującej wyniki uzyskane przez katowicki garnizon w 2017 roku wzięli udział: Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński, Wiceprezydent Miasta Katowice Bogumił Sobula ,  Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Katowicach insp. Rafał Stanek, Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski wraz z pierwszym zastępcą nadkom.Tomaszem Kępą oraz szefowe katowickich prokuratur. W spotkaniu wzięli również udział komendanci komisariatów wraz z zastępcami, naczelnicy wydziałów KMP Katowice, związkowcy, policjanci oraz pracownicy cywilni.

Narada rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztofowi Justyńskiemu przez  Pierwszego Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach nadkom. Tomasza Kępę. Odprawę otworzył i przybyłych przywitał Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski. Następnie został zaprezentowany film przedstawiający podsumowanie pracy katowickich policjantów w ubiegłym roku. Prezentacja zawierała również sondę, w której mieszkańcy Katowic ocenili pracę stróżów prawa, a także przedstawili swoje oczekiwania w 2018 roku.

Po prezentacji filmu szef katowickich policjantów insp. Paweł Barski, omówił osiągnięte wyniki za ubiegły rok. Jak podkreślił komendant, dzięki bardzo dobrej pracy wszystkich funkcjonariuszy, są one najlepsze od kilku lat. Wskazał również zadania i priorytety na rok 2018. Podziękował również za dotychczasową pracę wszystkim policjantom oraz przedstawicielom służb i instytucji na co dzień współpracującym z katowicką policją. Podziękowania skierował również do władz miasta za wsparcie przedsięwzięć na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Głos zabrał również Wiceprezydent Miasta Katowice Bogumił Sobula. Podkreślił znakomitą współpracę z policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Katowic. Pogratulował również osiągniętych wyników i zapewnił, że nadal będzie wspierał pracę katowickich funkcjonariuszy.

Oficjalną część spotkania podsumował Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński, który m.in. pogratulował osiągniętych wyników i podziękował za dotychczasową służbę. Scharakteryzował również najistotniejsze zadania dla funkcjonariuszy oraz motywował do dalszej pracy, aby w roku 2018 jej efekty były równie satysfakcjonujące co ubiegłoroczne.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również