Wiadomości z Katowic

Policjanci odnaleźli poszukiwaną 14-latkę na terenie Katowic!

  • Dodano: 2023-12-06 09:30

Policjanci odwołują poszukiwania za nastolatką. Dziewczynka została odnaleziona przez policjantów z wydziału ds. poszukiwań i identyfikacji osób KWP w Katowicach na terenie Katowic. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziękujemy za zaangażowanie i każdy przekazany sygnał w sprawie zaginięcia Wiktorii.

Zaginiona 14-latka została odnaleziona

Policjanci rozpoczęli poszukiwania natychmiast po tym, jak otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki, czyli przedwczoraj po południu.

Poszukiwania prowadzone były zarówno w terenie, gdzie policjanci wykorzystali drony, quady, psy oraz korzystali z pomocy innych służb i grupy poszukiwawczej, jak i operacyjnie. W działania włączyli się także policjanci z Komendy Głównej Policji i wydziału poszukiwań i identyfikacji osób z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Wczoraj, około godziny 14.00 poszukiwacze z katowickiej komendy wojewódzkiej patrolując ścisłe centrum Katowic, zauważyli nastolatkę. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci będą teraz wyjaśniać, co działo się z nastolatką do czasu jej odnalezienia.

Otrzymywaliśmy od Państwa wiele sygnałów, za co bardzo dziękujemy. Każda z informacji była przez nas sprawdzana. Dziękujemy również mediom za nagłośnienie sprawy, dzięki czemu informacja o zaginięciu dziewczynki szybko obiegła nie tylko nasze województwo, ale i cały kraj. - czytamy na stronie śląskiej Policji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również