Wiadomości z Katowic

Przed nami Bieg Charytatywny z okazji Dnia Dziecka! Sprawdźcie szczegóły

  • Dodano: 2024-05-16 14:30

Już w czerwcu odbędzie się Bieg Charytatywny z Okazji Dnia Dziecka. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, pomogą wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Aktywni katowiczanie pobiegną, aby pomóc

Wielkimi krokami zbliża się impreza biegowa, połączona z akcją charytatywną. Już w niedzielę 9 czerwca w Parku Kościuszki w Katowicach zorganizowany zostanie Bieg Charytatywny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Nie tylko doświadczeni biegacze mogą wziąć udział w biegu. Mile widziani są również nowicjusze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jednak chcą wesprzeć charytatywną akcję. Dorośli uczestnicy będą mogli wziąć udział w Biegu Głównym, podczas którego trzeba będzie pokonać trasę o długości 5 kilometrów. Młodsi uczestnicy będą mogli wesprzeć akcję, startując w:

  • Biegu Dzieci Starszych – dystans 690 m
  • Biegu Dzieci Młodszych – dystans 460 m
  • Biegu Przedszkolaka – dystans 230 m

W ramach wydarzenia odbędzie także Bieg Wirtualny, podczas którego będzie można wesprzeć akcję, nie startując w Parku Kościuszki, a z dowolnego, dogodnego dla uczestnika miejsca.

– BAWIMY SIĘ w stylu sportowo-piknikowym na świeżym powietrzu.  Pogoda już zamówiona. POMÓŻ podopiecznym naszego Stowarzyszenia, zapewniając im codzienną opiekę i wyjazd na wakacje – czytamy w opisie wydarzenia.

Osoby, które wezmą udział w biegu, otrzymają pamiątkowe medale, a zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przeznaczone między innymi na wsparcie codziennej opieki podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Jeśli chcecie wziąć udział w Biegu Charytatywnym z Okazji Dnia Dziecka, pamiętajcie, że obowiązują zapisy. Znajdziecie je TUTAJ.

Przed nami Bieg Charytatywny z okazji Dnia Dziecka! Sprawdźcie szczegóły

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również