Wiadomości z Katowic

Sanah dołącza do trasy koncertowej Letnich Brzmień w Katowicach! 

  • Dodano: 2022-05-16 12:00

Sanah dołącza do trasy koncertowej Letnich Brzmień w Katowicach! 

Przy Hali Parkowej w Katowicach w lipcu i sierpniu odbędzie się seria koncertów Letnich Brzmień z najpopularniejszą polską muzyką. Na świeżym powietrzu zagrają Brodka, Mery Spolsky, Vito Vambino, MROZU, Zalewski, Kwiat Jabłoni i Jagoda Kret. Do letniej trasy dołącza sanah (28.07), która z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami! 

Bilety w cenie od 89 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień w Katowicach są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.   

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu serię koncertów w katowickiej Hali Parkowej otworzy Brodka (17.07). W kolejny weekend na scenie wystąpi Mery Spolsky (23.07) oraz Vito Bambino (24.07), przed którym zagra Jagoda Kret. Koniec lipca to koncertowe spotkanie z sanah (28.07) oraz energicznym MROZEM (29.07). W sierpniu natomiast odbędzie się koncert Zalewskiego (26.08), a katowicką część Letnich Brzmień zamknie występ Kwiatu Jabłoni (28.08). 

Sanah, autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” – a także utworów: „Melodia”, „No sory”, „Ale jazz!”, „kolońska i szlugi”, może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek. Zauważona została w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. W 2020 r. wydała swój debiutancki album „Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni. Koncert w ramach trasy koncertowej Letnich Brzmień odbędzie się 28.07 o godz. 20:00 w na Placu przy Hali Parkowej (ul. Kościuszki 90). Bilety na koncert w cenie 99 i 119 złotych dostępne są na www.letniebrzmienia.pl. 

Letnie Brzmienia 2022 - harmonogram koncertów

  • 17.07, godz. 20:00 - Brodka
  • 23.07, godz. 20:00 - Mery Spolsky
  • 24.07, godz. 19:00 - Vito Bambino + Jagoda Kret
  • 29.07, godz: 20:00 - MROZU
  • 26.08, godz: 20:00 - Zalewski
  • 28.08, godz. 20:00 - Kwiat Jabłoni

Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.


Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie – Finał – termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerzy Letnich Brzmień to Urząd Miasta Katowice, Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek i Szlak Śląskiego Bluesa.  Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, mojekatowice.pl.


Projekt Letnie Brzmienia wspiera realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju Miasta Katowice. "(...) To plan rozwoju świata składający się siedemnastu podstawowych celów, dotykających aspektów zarówno gospodarczych, społecznych, jak i środowiskowych. Ujęte w Agendzie 2030 intencje są niezwykle ambitne i stanowią prawdziwe wyzwanie. Zostały przygotowane na podstawie wyników przeprowadzonych wcześniej konsultacji społecznych, przy zaangażowaniu wielu podmiotów na świecie, których głosy koncentrowały się na potrzebach najbiedniejszych i najsłabszych jednostek.” Więcej o projekcie przeczytać można na www.katowice.eu


www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmieniaPatronem medialnym wydarzenia jest portal mojeKatowice.pl.
Patronat portalu mojeKatowice.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również