Wiadomości z Katowic

Ukradł dwa telefony. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2022-02-01 07:15, aktualizacja: 2022-02-01 07:19

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież dwóch telefonów w markecie ze sprzętem elektronicznym.

Jeżeli rozpoznajesz podejrzewanego skontaktuj się z policjantami z IV komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4@katowice.ka.policja.gov.pl.

Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży 2 telefonów komórkowych znanej marki. Do kradzieży doszło 22 września 2021 r. w sklepie ze sprzętem elektronicznym przy ulicy Alpejskiej 6 w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do marketu ukradł 2 telefony o łącznej wartości ponad 4800 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4@katowice.ka.policja.gov.pl
Policja gwarantuje anonimowość!

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • helmut

    Jakbyście nie zmuszali nielegalnie do noszenia szmat, to byście wiedzieli kto to jest. A tak to pewnie szukanie go pójdzie wam tak jak szukanie Jacka Jaworka. Choć w sumie nie. Do wyszukania tego kolesia nie wynajmiecie jasnowidza menela, prawda? No chyba że w takich sprawach korzystacie z usług lokalnych wróżek, a nie pajaców z telewizji. Ewentualnie każda komenda ma na etacie wróżkę? A jak jeszcze nie macie, to może zamiast wydziału śledczego zatrudnijcie po jednej wróżce. Efekty będą podobne, a koszty o wiele mniejsze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.