Wiadomości z Katowic

Zaginął 27-letni Tomasz Siemek

  • Dodano: 2022-03-23 15:00

Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Siemka, mieszkańca Katowic, ostatnio przebywającego na terenie Ustronia. 27-latek 10 marca 2022 roku wyszedł w godzinach wieczornych z domu i od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Trwają poszukiwania

Policjanci kryminalni prowadzą poszukiwania zaginionego w dniu 10 marca Tomasza Siemek. 27-letni mieszkaniec Katowic tydzień przed zaginięciem przebywał u rodziny na terenie Ustronia. Według ustaleń mężczyzna 10 marca, po rozmowie z ojcem, wyszedł z domu w Ustroniu około godz. 16.30 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przed przyjazdem do Ustronia mieszkał w Katowicach. Stałe miejsce zameldowania posiada w Opolu, jednakże nie przebywał pod tym adresem od kilku lat.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, zimową czarną czapkę, ciemne spodnie. Posiada okulary w czarnych oprawkach. Zabrał ze sobą czarny plecak oraz dokumenty. Zaginiony ma 27-lat, około 180 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.