Wiadomości z Katowic

Zapisy na nieodpłatne porady prawne online

  • Dodano: 2020-06-19 07:45, aktualizacja: 2020-06-19 08:02

Informujemy, że miasto Katowice udostępniło mieszkańcom internetowy sposób umawiania wizyt do punktów nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zlokalizowanych na terenie miasta Katowice.

W związku z powyższym każda osoba uprawniona – tj. osoba, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, może umówić się na poradę prawną online pod adresem: https://np.ms.gov.pl/.


W czasie ogłoszonego na terenie kraju stanu epidemii porady prawne udzielane są tylko i wyłącznie w formie zdalnej na pomocą środków porozumiewania się na odległość (telefon, mail, komunikator internetowy) i nie ma konieczności składania przez Państwa oświadczenia osoby uprawnionej.


Po zarezerwowaniu terminu porady, w wybranym dniu i godzinie prawnik skontaktuje się z Państwem celem jej udzielania.

Nadal także można zarejestrować się na poradę prawną telefonicznie pod nr tel.: (32) 259 3736 (pon. - pt. w godz. 7.30 do 15.30).

UWAGA!

Prawnicy w wyznaczonym dniu i terminie kontaktują się z Państwem zazwyczaj z „nieznanego numeru”, wobec czego prosimy o sprawdzenie, czy nie posiadają Państwo uruchomionej funkcji odrzucania ww. połączeń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również