Wiadomości z Katowic

Zapisy na nieodpłatne porady prawne online

  • Dodano: 2020-06-19 07:45, aktualizacja: 2020-06-19 08:02

Informujemy, że miasto Katowice udostępniło mieszkańcom internetowy sposób umawiania wizyt do punktów nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zlokalizowanych na terenie miasta Katowice.

W związku z powyższym każda osoba uprawniona – tj. osoba, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, może umówić się na poradę prawną online pod adresem: https://np.ms.gov.pl/.


W czasie ogłoszonego na terenie kraju stanu epidemii porady prawne udzielane są tylko i wyłącznie w formie zdalnej na pomocą środków porozumiewania się na odległość (telefon, mail, komunikator internetowy) i nie ma konieczności składania przez Państwa oświadczenia osoby uprawnionej.


Po zarezerwowaniu terminu porady, w wybranym dniu i godzinie prawnik skontaktuje się z Państwem celem jej udzielania.

Nadal także można zarejestrować się na poradę prawną telefonicznie pod nr tel.: (32) 259 3736 (pon. - pt. w godz. 7.30 do 15.30).

UWAGA!

Prawnicy w wyznaczonym dniu i terminie kontaktują się z Państwem zazwyczaj z „nieznanego numeru”, wobec czego prosimy o sprawdzenie, czy nie posiadają Państwo uruchomionej funkcji odrzucania ww. połączeń.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.