Wiadomości z Katowic

Zatrzymany za pobicie na ul. Hallera

 • Dodano: 2022-02-09 06:30, aktualizacja: 2022-02-09 06:45

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców z katowickiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pobicie na ul. Hallera 3 młodych chłopaków. Na czas trwającego postępowanie podejrzany został objęty policyjnym dozorem i musiał wpłacić poręczenie majątkowe.

Za pobicie podejrzanemu grozi kara do 3 lat więzienia

Do pobicia doszło 1 lutego na ulicy Hallera w Katowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 3 młodych chłopaków zostało zaatakowanych przez grupę zamaskowanych mężczyzn, którzy przyjechali samochodami do katowickiej dzielnicy Burowiec. Po pobiciu sprawcy wsiedli do aut i odjechali. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zostali skierowani katowiccy policjanci, a także karetka pogotowia. W wyniku zdarzenia pokrzywdzeni w wieku 17, 18 i 19 lat doznali ogólnych potłuczeń ciała, które nie wymagały hospitalizacji nastolatków.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, którzy podjęli czynności zmierzające do ustalenia tożsamości i zatrzymania sprawców pobicia. Już po 4 dniach namierzyli i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie czynności procesowych nie przyznał się do pobicia i odmówił składania zeznań. Na czas trwającego postępowania został objęty policyjnym dozorem i musi wpłacić poręczenie majątkowe w wysokości 9 tysięcy złotych. Za pobicie grozi mu do 3 lat więzienia. Czynności w sprawie trwają. Kwestią czasu jest też zatrzymanie kolejnych osób.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj »

 • Wełnowiec City

  Brać się za takich,karać robotami drogowymi,wiezienie to sanatorium gdzie nabiorą sił i wprawy do dalszego działania.Zamiatać ulice,odśnieżać i kłaść kostki brukowe,myć pociągi i miejskie szalety w katanach z napisami zależnymi od czynu KRADZIEŻ,POBICIE,NAPAD,PEDOFIL,DOMOWY OPRAWCA.Opaski na nogę,i dozór zapewniony.Jak się nie zastosuje,na Rynek,pręgierz,i 2 dni na widoku,bez jedzenia tylko woda do picia.Tałatajstwo się rozbisurmaniło,zwróć takim uwagę,to zostaniesz w najlepszym przypadku ku..ą,szmata,dziadem pier...nym,a inaczej oberwiesz tak ze pogotowie potrzebne i OIOM.Wstyd i ujma dla takich gogusiów to też kara.

 • gejksa

  Chyba leków zapomniałeś wykupić

 • Frank Futerek

  Acha,odezwał sie .pretendent do pręgierza hihihi

 • gejksa

  Idź chłopcze do salonu sado maso dla gejów i tam realizuj swoje ukryte marzenia, a nie podniecaj się tu publicznie na forum.

 • Xx

  I vive versa gej- kso hahaha

 • gejksa

  co niby vice versa? Że też byś chciał w tyłek jak twój kolega frankfuterek?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.