Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zegara nie ma, jest PKO...

  • Dodano: 2018-11-28 23:30

Do hali zegarowej starego dworca wprowadza się bank, o czym informuje szyld umieszczony nad wejściem. Nowy szyld pojawił się w nieco ponad tydzień temu, a PKO jest kolejną firmą, która zagospodaruje przestrzeń wiekowego gmachu, remontowanego od ponad roku. Tuż obok, jak wiemy, ulokował się Pasibus.

Prace rewitalizacyjne zbliżają się już ku końcowi, kolejne części kompleksu oddawane są do użytku, więc możemy się spodziewać także nowych najemców.

Część mieszkańców już jednak pyta, kiedy wróci zegar, który został niedawno zdjęty znad drzwi wejściowych do hali.  Tego jeszcze nie wiadomo, ale miejmy nadzieję, że jak tylko zakończy się remont obiektu, wrócą także charakterystyczne detale, wszak chronometr mieścił się nas wejście do... hali zegarowej.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ciotka Ela

    Zegar to jeden z moich przyjaciół,jak go nie ma,czuje niepokój,ponieważ nienawidzę się spóźniać.Kiedyś było zegarów w centrum Katowic sporo,na fasadzie dworca PKP,na Banku Śląskim czy na opisanym starym dworcu PKP.Pisałam do Um K-ce aby wprowadzić zegar na dworcu PKP,jest,ale tyle ma do punktualności co ja do miss,czyli nic.Dlaczego Władze Katowic nie postarają się o zegary,na Rynku jedynie ten na rogu Pocztowej i Młyńskiej,potem szwankujący dworcowy i więcej nic.Proszę o zegary i na przyszłość tabliczki informacyjne przy fontannach zakaz kąpieli,matki i bacie ucieszone ze dziecko zażywa kąpieli,gdzie kąpał się pies,nasikał flejtuch i zwymiotował imprezowicz.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.