Wiadomości z Katowic

Nagła awaria auta? - skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów!

  • Dodano: 2019-01-25 06:30, aktualizacja: 2019-01-24 17:36

Nagła awaria samochodu lub stłuczka uniemożliwia Ci sprawne wykonywanie wszystkich codziennym obowiązków? Sytuacje losowe potrafią nieźle namieszać nam w grafiku. Nie musisz jednak przesiadać się do komunikacji miejskiej i tracić cenny czas. Warto skorzystać z usług firm wynajmujących samochód, by w dobrej cenie, na jasnych warunkach wypożyczyć auto zastępcze na czas naprawy swojego pojazdu. Jak to zrobić i na co zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy pięć cech dobrej wypożyczalni samochodów.

Przejrzysta umowa wynajmu

Najistotniejszym warunkiem dobrej współpracy jest odpowiednio skonstruowana, przejrzysta umowa. Dokładnie określone powinny być w niej opłaty, które powinny obejmować jedynie usługę. Ubezpieczenie oraz pokrycie kosztów naprawy powinno stać po stronie firmy wynajmującej. Odpowiednia umowa uchroni nas przed ukrytymi kosztami dodatkowych prowizji, opłat czy sposobu eksploatacji pojazdu.

Dobra firma zaoferuje Ci duży wybór - zarówno we flocie, jak i opcjach czasowych wynajmu. Jeśli chodzi o samochody, powinieneś mógł wybierać ze wszystkich klas, od podstawowych do klasy PREMIUM. Z racji tego, że nigdy nie wiadomo, ile zajmie naprawa, powinieneś również omówić najlepszą opcję wynajmu, która może być długo- lub krótkookresowa.

Brak kaucji za wypożyczenie

Ilość firm wynajmujących samochody na rynku rośnie - niestety, razem z nimi pojawiają się też praktyki, które w żaden sposób nie działają na rzecz klienta. Jedną z nich jest pobieranie kaucji za wynajem samochodów, nawet niższej klasy. W artykule “Wypożycz idealny samochód dla siebie bez kaucji - jak to zrobić?” możesz poznać sposoby na wynajem auta bez konieczności wpłacania kaucji.

Darmowe podstawienie samochodu

Dobra firma zaoferuje Ci darmowe podstawienie samochodu w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Na przykład wypożyczalnia samochodów https://carfree.pl/, która charakteryzuje się pro klienckim podejściem, podstawia samochody na lotniska na terenie całego kraju.

Całodobowy kontakt

Praktyką dobrych firm jest umożliwienie kontaktu z obsługą przez całą dobę - telefonicznie oraz poprzez internetowy czat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.