Wiadomości z Katowic

Wigilia firmowa pełna tradycji i świątecznej magii

  • Dodano: 2019-12-16 10:00

Okres okołoświąteczny jest wyjątkowym czasem, który przenosi się na wszystkie sfery życia. Wigilia firmowa jest okazją do umocnienia relacji i okazją do porzucenia tego, co być może nie zawsze było pozytywne. Spotkania zespołu w przyjemnym, bożonarodzeniowym otoczeniu jest dziś tradycją dla większości przedsiębiorstw.

Wigilie dla firm w Katowicach z Evtrad Events

Wpisana na stałe do kalendarza wigilia organizacyjnie może zaskoczyć świeżością i wyjątkowością. Evtrad jest ekspertem w dziedzinie eventów i od lat organizuje wigilie firmowe dla małych i dużych firm. Katowice to dla zespołu organizatorów miejsce, w którym ukryty jest potencjał artystyczny, lokalizacyjny i kulinarny, w pełni przekładający się na wysoką jakość proponowanych usług.

Boże Narodzenie budzi wiele emocji, pozwalając na pełne radości spotkania świąteczne w szerszym gronie. Wigilia firmowa jest okazją do wspólnego biesiadowania, podsumowania roku, dzielenia się dobrym słowem i odkrywania magii wspaniałych świąt. Może zostać zorganizowana w sposób tradycyjny, z 12 daniami i śpiewaniem kolęd, lub w bardziej zaskakujący sposób, które mogą przypaść do gustu firmom o międzynarodowym zasięgu. 

Śląsk to miejsce, gdzie tradycja jest bardzo ważna, dlatego też wielu lokalnych przedsiębiorców chętnie stawia na bardziej tradycyjne wigilie firmowe. Katowice nie są jednak miastem zacofanym, a wręcz przeciwnie - mieszkańcy stolicy Śląska są otwarci na nowe i oryginalne pomysły! Specjaliści z Evtrad wsłuchują się w indywidualne wizje dotyczące organizacji wigilii, tworzą scenariusz i całą oprawę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by uroczystość odbyła się w restauracji, sali bankietowej lub w siedzibie firmy. Nasze usługi mają Państwu zapewnić jak najbardziej wyjątkowy wieczór - słowem, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania! Oprócz tradycyjnego opłatka i życzeń na evencie mogą pojawić się dodatkowe atrakcje dopasowane do gości i ich upodobań. Wysublimowane w swoim smaku dania — czy to z kuchni śląskiej, polskiej czy międzynarodowej.

Informacje o ofercie oaz zdjęcia z realizacjim znajdziesz na naszej stronie firmowej: https://evtrad.pl/oferta/wigilie-firmowe

Wigilie firmowe dla wymagających!

Multum możliwości oraz wieloletnie doświadczenie Evtrad Events sprawiają, że wigilie dla firm są organizowane według indywidualnych ustaleń. Dbałość o każdy szczegół, niecodzienne atrakcje, które urozmaicą wieczór, przy jednoczesnym zachowaniu elementów tradycji to opcja, która zachwyca Klientów. Organizując wigilie firmowe w Katowicach, od lat szukamy inspiracji w lokalnych zwyczajach, łącząc je z nowoczesną oprawą, otrzymujemy zachwycający efekt “WOW”.

Firmowe spotkanie wigilijne może zostać dopełnione wyjątkową oprawą artystyczną. W zależności od preferencji, czas spotkania może umilać znany z ekranów zespół muzyczny, który zaprosi uczestników wieczoru do wspólnego śpiewania kolęd lub zabawy, bądź też zespół artystyczny (z pokazem tanecznym), kabaretowy, aktorski. Sala lub miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie, zostanie odpowiednio przystrojona w sposób, który podkreśli świąteczny charakter spotkania. Podczas firmowej imprezy mogą także zostać rozdane uprzednio przygotowane upominki. Dbałość Evtrad Events o najdrobniejsze szczegóły pozwala zorganizować niesztampowy, unikalny wieczór, podczas którego pracownicy będą mogli świętować. Jedną z atrakcji, która cieszy się dużą popularnością, jest iście magiczny pokaz rzeźbienia w lodzie. Słowem — spełniamy marzenia o imprezach takich jak nowoczesne wigilie firmowe. Katowice i inne firmy z aglomeracji śląskiej mogą nam bez wahania powierzyć swoje plany na dobrą zabawę!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy wszyskiego najlepszego! 

undefined

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.