Wiadomości z Katowic

Dachował na al. Roździeńskiego. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

  • Dodano: 2022-02-01 07:00, aktualizacja: 2022-02-01 07:08

Katowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na al. Roździeńskiego w rejonie ul. Bankowej. Kierujący Seatem ibiza utracił panowanie nad pojazdem i dachował. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala.

Czynności procesowe wykonano pod nadzorem prokuratora

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj przed godz. 10.00 na al. Roździeńskiego w rejonie  ul. Bankowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierujący Seatem Ibiza utracił panowanie nad pojazdem i dachował. Na szczęści, nikt więcej nie uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Nieprzytomnego kierującego przy użyciu narzędzi hydraulicznych z pojazdu wydostali katowiccy strażacy. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Sosnowcu, gdzie m.in. zostanie pobrana krew do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu i narkotyków w organizmie. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci katowickiej drogówki i grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała czynności procesowe. Na czas trwania obsługi zdarzenia policjanci wytyczyli objazdy.

Policja przypomin kierującym o stosowaniu się do ograniczeń prędkości, jakie obowiązują na katowickich drogach i dostosowaniu prędkości do panującego ruchu i warunków atmosferycznych.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.