Wiadomości z Katowic

Dzielnicowi rozmawiali z seniorami o bezpieczeństwie

  • Dodano: 2022-11-28 08:00, aktualizacja: 2022-11-28 08:04

Kontynuacja spotkań ze społecznością lokalna ma niewątpliwy wpływ na podnoszenie świadomości o aktualnych zagrożeniach. Tym razem dzielnicowi katowickiej "trójki" odwiedzili seniorów w Miejskim Domu Kultury - Ligota.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji III w Katowicach sierż. szt. Kamil Sierny, sierż. szt. Patryk Karaszewski, sierż. Paweł Soból oraz sierż. Paulina Wieczorek przeprowadzili prelekcje dla seniorów w Miejskim Domu Kultury Katowice - Ligota. W spotkaniu wzięło udział 15 seniorów oraz przedstawiciele MDK. Podczas wizyty dzielnicowych zaprezentowano oraz rozpowszechniono materiały dydaktyczne dla seniorów. Spotkanie z dzielnicowymi obejmowało problematykę  oszustw. Zaprezentowano sposoby działania oszustów oraz jak się przed nimi ustrzec. Seniorzy mieli okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach oraz nabyć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. Na koniec każdy z uczestników dostał odblaski policyjne, ulotki oraz zakładki informacyjne.

To już kolejne wystąpienie w ramach cyklu spotkań dzielnicowych Komisariatu Policji III w Katowiach, które są realizowanie w ramach rozpoczętych w lipcu półrocznych działań priorytetowych. W październiku okazję na spotaknie z dzielnicowymi mieli seniorzy z Panewnik.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Dzielnidzowy

    Zapraszamy stare baby do donoszenia na tego "wrednego somsiada"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również