Wiadomości z Katowic

II Wiosenny Koncert: Uczta Dla Duszy i Ciała w Parku Kościuszki [GALERIA]

  • Dodano: 2024-06-11 10:00

W Parku Kościuszki, jednym z najpiękniejszych zakątków Katowic, wczoraj odbył się wyjątkowy event – II Wiosenny Koncert Rady Seniorów Miasta Katowice! Wydarzenie to stało się prawdziwą ucztą dla duszy i ciała, łącząc w sobie wspaniałą muzykę, pyszne jedzenie oraz przyjemną atmosferę.

Gwiazdy na Scenie

Podczas koncertu nie zabrakło znakomitych artystów. Na scenie pojawiły się takie osobistości jak Jacek Silski i Bernadeta Kowalska, którzy swoimi utworami rozgrzewali serca zgromadzonej publiczności. Ich występy dostarczyły mnóstwo wzruszeń i emocji, sprawiając, że każdy mógł poczuć magię muzyki.

Smaki i aromaty Wolnego Miejsca

W trakcie wydarzenia wszyscy goście mogli delektować się pysznymi posiłkami dostarczonymi przez Wolne Miejsce – organizację charytatywną, która od lat wspiera seniorów. Ciepłe dania, aromatyczna kawa i przekąski rozgrzewały ciała i dodawały energii do wspólnego śpiewania i tańczenia.

Senioralne gadżety i mnóstwo zabawy

Oprócz muzyki i jedzenia, uczestnicy mogli również skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Stoiska z senioralnymi gadżetami cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wszyscy obecni mieli okazję zdobyć niepowtarzalne pamiątki z tego wyjątkowego dnia. Dodatkowo, liczne gry i zabawy zapewniły mnóstwo radości i uśmiechów na twarzach wszystkich uczestników.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również