Wiadomości z Katowic

Katowice: Zobaczył 14-latkę i zaczął się przy niej onanizować! Wszystko nagrał monitoring

  • Dodano: 2021-01-06 08:15, aktualizacja: 2021-01-06 08:26

O sprawie poinformowała katowicka policja, pisze też obszernie strona katowice24.info. Jak donosi portal – mężczyzna onanizował się przed 14-latką w autobusie linii 910 na trasie pomiędzy ul. Graniczną i ul. Francuską.

Drastyczne sceny miały miejsce 9 listopada zeszłego roku

Mężczyzna wciąż jednak pozostaje nieuchwytny, dlatego policja postanowiła opublikować zdjęcia i prosi o pomoc w jego namierzeniu.

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

-Kryminalni katowickiej komendy prowadzą czynności w sprawie prezentowania małoletniej, w celu zaspokojenia seksualnego wykonania innej czynności seksualnej w postaci onanizowania się. Do zdarzenia doszło 9 listopada 2020 roku w autobusie linii 910 w trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring znajdujący się w autobusie – informuje KMP Katowice.

Niewykluczone, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna onanizował się w autobusie. Policja prosi o pomoc w namierzeniu zwyrodnialca.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 123 40 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl


Źródło: TVS

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • sleper

    łon mi wyglondo z kieleckiego abo ze stolycy duzo tu tych goroli przijechało z centralnej polski za robotom na grubie robiyli i spali na wulcach(hotel robotniczy) a jadali na "flapsowniach" stołowka górnicza....15 hulali jak "geltag" dostali....mono brakło kasy gorolikowi na "motyki" kere w "pufie" robiom..... :)))))

  • Kuba

    złapać tego hanysa i pod tramwaj wrzucić, zeroo tolerancji

  • gigi

    gdzies ten "mlodzieniec" pokolenia owsiaka "robta co chceta" zyje ciekawe kiedy uderzy??? kiedys zboczenców zamykano w wiezieniach tam byli pod opieka.....kolegów z celi biada jak trafił np.za gwałt na osobie małoletniej.....pozatem mordercy dyndali....np.joachim knychała dzis mordercy np."wampir z bytowa" ma wikt opierunek opieke psychologiczna....na nasz koszt....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.