Wiadomości z Katowic

Katowickie przedszkole nr 52 z odświeżonym wejściem. Sprawdź, co wykonano!

  • Dodano: 2023-10-26 08:45, aktualizacja: 2023-10-26 08:52

Miejskie Przedszkole nr 52 w Katowicach ma nowy powód do radości - dostęp do swojego budynku został odświeżony i uczyniony jeszcze bardziej bezpiecznym oraz wygodnym dla dzieci i ich rodziców.

Zmiany przed katowickim przedszkolem

Inwestycja, która właśnie została zakończona, skupiła się na ułatwieniu dostępu do wejścia głównego przedszkola. Jednym z głównych elementów modernizacji były chodniki, które zostały odnowione, zapewniając gładką i bezpieczną nawierzchnię dla spacerujących. Dodatkowo, ogrodzenie przedszkola przeszło również modernizację, co wzmocniło poziom bezpieczeństwa.

Nie tylko chodniki przeszły metamorfozę - przylegający teren zielony również został odświeżony i teraz prezentuje się jeszcze piękniej. To miejsce, gdzie dzieci będą mogły bawić się na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach.

Dzięki tym inwestycjom Miejskie Przedszkole nr 52 może teraz przyjmować swoich najmłodszych gości w jeszcze lepszych warunkach, zapewniając im bezpieczeństwo i wygodę już od samego momentu wejścia. To doskonały przykład troski o miejsca, gdzie kształtuje się przyszłość dzieci, i ich rodziców.

Katowickie przedszkole nr 52 z odświeżonym wejściem. Sprawdź, co wykonano! / fot. UM Katowice FB

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również