Wiadomości z Katowic

Nierówna walka z rakiem jelita grubego. Pomóżmy Basi z Katowic stanąć na nogi!

  • Dodano: 2023-11-10 13:30

Basia, 39-letnia mieszkanka Katowic, od stycznia 2023 roku toczy trudną walkę z wieloma poważnymi chorobami. Jej życie niespodziewanie przekształciło się w rzeczywistość pełną wyzwań i niepewności. W krótkim czasie musiała stawić czoła diagnozie operacji ratującej życie, a także nowotworowi złośliwemu jelita grubego. To ogromne obciążenie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne.

Basia z Katowic walczy ze złośliwym nowotworem

Walka z chorobami jest niezwykle trudna i wymaga ogromnej siły ducha. Basia przeszła operację i obecnie jest poddawana chemioterapii, która ma na celu zwalczenie nowotworu. Jednakże, poza nowotworem, Basia zmaga się również z innymi schorzeniami, w tym arytmią i astmą po przebytym COVID-19.

Obecnie Basia potrzebuje naszej pomocy. Jej choroby spowodowały znaczące ograniczenia finansowe, zwłaszcza ze względu na koszty leków, które są niezbędne dla jej przeżycia. Dodatkowo regularne wizyty u lekarzy specjalistów, badania, rehabilitacja i specjalistyczne posiłki stanowią duże obciążenie finansowe.

Komentarze (1)    dodaj »

  • ..

    Pani Basia tak prosi o pomoc, a na innych portalach obraża personel medyczny. Cóż za nieśmieszny żart. Swoje pieniądze wolę oddać na schronisko i otrzymać wdzięczność, niż takiej osobie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również