Wiadomości z Katowic

Pomóż zawodniczkom z UKKS Katowice spełnić marzenie! Trwa zbiórka na udział w turnieju

  • Dodano: 2023-02-20 11:15

Piłkarki z UKKS Katowice zbierają fundusze na udział w zagranicznym turnieju. Wyjazd, zakwaterowanie i koszt transportu przerastają możliwości finansowe rodziców, dlatego utworzono internetową zbiórkę, aby dziewczyny mogły spełnić swoje marzenie.

Ich marzeniem jest udział w zagranicznym turnieju

Zawodniczki z UKKS Katowice chcą zmierzyć się z piłkarkami z niemieckich klubów podczas turnieju „Madchen Cup”, który odbędzie się w dniach od 9 do 11 czerwca br. w Steinhagen w Niemczech. Podczas turnieju zmierzą się z drużynami: Bayer 04 Leverkusen, Hamburger SV, Arminia Bielefeld, VfL Bochum oraz SGS Essen, Herforder SV.

Niestety koszty związane z udziałem w turnieju, transportem i pobytem zagranicą są bardzo wysokie. Pobyt w Niemczech 14 zawodniczek będzie kosztować 1 960 EURO, wpisowe to 15 EURO, a transport dziewczyn na turniej wyniesie około 7 tysięcy złotych. Do spełnienia marzeń łącznie będą potrzebować kilkanaście tysięcy złotych, dlatego rodzice naszych Wojowniczek postanowili utworzyć internetową zbiórkę w serwisie Zrzutka.pl.

– My rodzice, nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów stąd prośba do Państwa o pomoc w realizacji jednego z marzeń Wojowniczek z UKKS Katowice – przekazują rodzice zawodniczek w opisie zbiórki.

Aby wesprzeć dziewczyny w ich drodze do spełniania marzeń, wystarczy wpłacić dowolną kwotę TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również