Wiadomości z Katowic

Schody na dworcu to kpina... przetarg unieważniony

  • Dodano: 2018-08-31 11:45

Coraz częściej można odnieść wrażenie, że PKP ten problem w naprawdę głębokim poważaniu. Tak, zgadliście, remontu schodów nie będzie tak szybko...

Schody ruchome na dworcu głównym są zepsute od roku. Codziennie setki, może nawet tysiące osób muszę schodzić jednym, JEDNYM ciągiem komunikacyjnym, gęsiego, ponieważ dwa ciągi schodów (nie)ruchomych są wyłączone z użycia. warto pamiętać, że schody ruchome ze starego dworca ("brutala") nie działały przez ponad dekadę i można było nimi chodzić... jak po zwykłych schodach. Nowymi, prowadzącymi do dworca autobusowego też przez jakiś czas przemieszczali się piesi.

Kilka tygodni temu zapowiadaliśmy, że PKP rozpisało przetarg na naprawę lub wymianę schodów, a miasto Katowice dołoży do inwestycji około pół miliona złotych. Wczoraj okazało się, że przetarg został unieważniony. Powód? Nikt się nie zgłosił...

Niebawem postaramy się podać nowe informacje na temat schodów ruchomych, miejmy nadzieję, że będą pozytywne.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Tadeusz

    Skandaliczna sprawa i wstyd dla WŁADZ MIASTA.To przechodzi wszelkie granice,żeby przez tyle czasu nie uruchomić schodów. Stawiając galerię zapewniali,że to dla naszego dobra. To dobro codziennie wychodzi nam bokiem. CO NA TO PAN PREZYDENT, CO NA TO RADA MIASTA !!! To bardzo irytująca sprawa, pokazująca niemoc, indolencję i olewanie mieszkańców. Zapewniam-odwdzięczymy się przy najbliższych wyborach. OCZEKUJĘ REAKCJI ODPOWIEDZIALNYCH ZA TEN STAN RZECZY.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.