Wiadomości z Katowic

Sobota z HPV w Centrum Medycznym Tommed

  • Dodano: 2022-05-23 11:15

W ramach finansowanego przez miasto Katowice „Programu szczepień profilaktycznych przeciwko wirusom brodawczaka ludzkiego (HPV)", wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców w sobotę 11 czerwca 2022 r. odbędzie się akcja bezpłatnych szczepień p/HPV dla uczniów klas VII szkół podstawowych w Katowicach.

Bezpłatne szczepienia dla uczniów

Szczepienia będą realizowane w Centrum Medycznym Tommed przy ul. Żelaznej 1 w Katowicach (II piętro) w godz. 8:00-13:00.

Rodzice i opiekunowie prawni uczniów będą mogli również osobiście uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dot. profilaktyki HPV, aby móc jak najbardziej świadomie podjąć decyzję o szczepieniu dziecka.

Kwalifikacja oraz szczepienia są bezpłatne i realizowane w ramach „Programu szczepień profilaktycznych przeciwko wirusom brodawczaka ludzkiego (HPV)", który jest w całości finansowany ze środków budżetu miasta Katowice.

Do udziału w akcji „Sobota z HPV" uprawnieni są uczniowie uczęszczający do klas VII szkół podstawowych, dla których realizatorem akcji szczepień p/HPV w 2022 roku jest Centrum Medyczne Tommed. Szczegółowy wykaz placówek jest dostępny TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.