Wiadomości z Katowic

Wolontariat podczas Światowej Konferencji Antydopingowej WADA 2019 w Katowicach

  • Dodano: 2019-09-09 08:15, aktualizacja: 2019-09-09 09:38

​Światowa Konferencja Antydopingowa to organizowane cyklicznie wydarzenie konferencyjne, którego celem jest zgromadzenie przedstawicieli wszystkich środowisk zaangażowanych w zwalczanie dopingu w sporcie, w tym narodowych organizacji antydopingowych, międzynarodowych federacji sportowych, administracji publicznej, a także zawodników, badaczy i dziennikarzy.

Podczas Konferencji omawiane są kwestie ważne z punktu widzenia prawidłowego funkcjonowania światowego systemu walki z dopingiem w sporcie, czego przykładem może być przyjęcie w jej trakcie Światowego Kodeksu Antydopingowego.

Wolontariusze są kluczowym ogniwem wielu międzynarodowych wydarzeń - włączają się w ich organizację, są najlepszym źródłem informacji i nieocenionym wsparciem dla uczestników, tworząc niepowtarzalną atmosferę, dzięki której goście czują się "jak u siebie". Jeśli lubisz pracę w grupie, nie boisz się wyzwań, jesteś otwarty/otwarta na nowe doświadczenia - dołącz do zespołu wolontariuszy WADA 2019 Katowice!

Konferencja odbędzie się w dniach 5-7.11. 2019 r, wolontariusze zostaną włączeni do działań między 3 a 8 listopada.

W październiku odbędą się spotkania z wolontariuszami, zorganizowane zgodnie z miejscem wykonywanych zadań:
1. Katowice - dla wolontariuszy biorących udział w działaniach w Katowicach.
2. Warszawa - dla wolontariuszy biorących udział w działaniach w Warszawie.
3. Kraków - dla wolontariuszy biorących udział w działaniach w Krakowie.

W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę kandydatury tych wolontariuszy, którzy mieszkają w planowanych miejscach pracy (Katowice, Warszawa, Kraków). Organizator nie zapewnia zakwaterowania.
 

W zamian za udział w konferencji Organizator oferuje wolontariuszom:
 

• międzynarodowy certyfikat udziału w konferencji jako wolontariusz, certyfikat podpisany przez: Sekretariat Międzynarodowej Agencji Antydopingowej WADA, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Mazurkas Biuro Kongresów (z wyszczególnieniem ilości przepracowanych dni )
• pakiet konferencyjny ( torba, notes, długopis) - po przepracowaniu min 20 godzin
• koszulka (oraz softjack dla wolontariuszy pracujących poza obiektami), która jednocześnie pełni funkcję identyfikacyjną wolontariusza
•1 dodatkowa koszulka konferencyjna (dla osób, które przepracują powyżej 30 godzin).

Dla wolontariuszy pracujących w miejscu konferencji w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach:
• zdjęcie grupowe z Ministrem Sportu i Turystyki (w ustalonym dniu )
• jeden ciepły posiłek w dniu, w którym wolontariusz pełni swoją zmianę (min 6 godzin pracy), ciepłe i zimne napoje do dyspozycji na bieżąco.
 

Rekrutacja wolontariuszy na WADA 2019 obejmie dwa etapy:

1) przesłanie formularza zgłoszeniowego,
2) indywidualna rozmowa rekrutacyjna lub rozmowa telefoniczna, potwierdzona e-mailem. Kontakt z wolontariuszem nastąpi w ciągu 2-ch miesięcy od przesłania formularza zgłoszeniowego

W oparciu o informacje zebrane w procesie rekrutacji do 15.10.2019 r. przygotowana zostanie lista wolontariuszy WADA 2019.
W razie dodatkowych pytań dotyczących procesu rekrutacji, prosimy o kontakt mailowy na adres wolontariat-wada2019@mazurkas.pl lub telefoniczny pod nr +48 22 389 46 37.

Głównym organizatorem wolontariatu i jednocześnie administratorem danych osobowych wolontariuszy jest Mazurkas Travel Biuro Podróży Sp z o.o.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.